Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V dnešní době se dají sluchátka považovat za nedílné vybavení každého uživatele chytrého telefonu. Extrémní oblibě se ale především těší takzvaná bezdrátová sluchátka, která nás zbavují hned několika problémů. Znáte ten pocit, když si z kapsy chcete vytáhnout svoje pecky a hned poslouchat muziku, ale ony jsou bohužel kompletně zamotané? Přesně tento problém s bezdrátovými sluchátky naštěstí opadá. Momentálně navíc Mobil Pohotovost přichází se skvělou nabídkou, díky které rozdává Samsung Galaxy Buds k vybraným telefonům zcela zdarma.

Náš partner Mobil Pohotovost přišel se zbrusu novou akcí, která potěší téměř každého. Uvažovali jste v současné době o tom, že byste si zakoupili nový Samsung telefon? Pokud ano, tak se nyní jedná o ten nejlepší moment. K telefonům Samsung Galaxy S10, S10+, Note10 a Note10+ totiž nyní dostanete zmiňovaná sluchátka Galaxy Buds, jejíchž hodnota činí 3 990 Kč. Tato sluchátka se pyšní perfektním zvukem a přináší svému uživateli nepopsatelný komfort. Za zmínku určitě stojí poměrně dlouhá výdrž baterie, která na jedno nabití zajistí až šest hodin aktivního přehrávání. To ale samozřejmě není všechno. Sluchátka přicházejí spolu s nabíjecím pouzdrem, které dokáže sluchátka velice rychle nabít a navíc jej lze samo dobíjet pomocí bezdrátového nabíjení – například rovnou z vašeho nového Galaxy S10 pomocí reverzního nabíjení.

MP-Samsung Galaxy Buds k vybranym telefonum zdarma

Sluchátka se samozřejmě nadále pyšní poměrně kompaktními rozměry, skvělou konstrukcí, díky které jsou uzpůsobena i pro dlouhé hodiny v uších, adaptivním mikrofonem, který se dokáže přizpůsobit každé situaci, a několika dalšími vlastnostmi. S touto akcí byste si ale měli pospíšit, protože platí pouze do 19. dubna.

Mobil Pohotovost-Samsung Galaxy Buds zdarma

Související články

Dnes nejčtenější

.