Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Spousta lidí v dnešní době je velice časově vytížená, což se může stát skutečným trnem v oku například při poruše telefonu. V takovém případě totiž musíme odložit některé povinnosti. Co když ale tahle možnost nepřipadá v úvahu? V takovém případě je tady iLoveServis.cz se svou novou službou, kterou dnes ocení pravděpodobně každý.

iLoveServis

Aktuálně totiž svět sužuje rozrůstající se pandemie nového koronaviru, která uvrhla spoustu lidí do karantény. Nejrizikovější skupinou jsou ale senioři, kteří by momentálně neměli vůbec vycházet z domu. S pomocí nově spuštěné služby si vaše zařízení vyzvedne sám kurýr, který vám následně produkt doručí opravené zpět k vám domů. Díky tomu se můžete vyhnout zbytečnému kontaktu s lidmi, což se dnes navíc neustále doporučuje. V současné době je navíc extrémně důležité, aby se dodržovaly základní pravidla hygieny a myslelo se na časté mytí rukou. iLoveServis.cz si je tohoto velice vědom, a protože se na displeji telefonu nachází více bakterií než na záchodovém prkénku, ke každé opravě navíc provádí antibakteriální čištění telefonu zcela zdarma. Kurýrní služba funguje v rámci celé České republiky a vyjde vás na pouhých 190 korun za cestu tam i zpět. V Praze navíc můžete využít služeb expresního kurýra, který vás vyjde na 590 Kč a můžete tak mít vaše zařízeno opraveno ještě ve stejný den.

Jak již bylo zmíněno výše, tuto službu ocení především senioři, kterým iLoveServis nabízí řadu výhod navíc. Pokud totiž máte více než 65 let, máte nárok na poradenství, diagnostiku a přetažení kontaktů zcela zdarma, a navíc získáváte slevu ve výši 20 procent na jakoukoliv opravu.

iLoveServis

Dnes nejčtenější

.