Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na trhu s reproduktory a sluchátky se převeliké oblibě těší značka JBL. Ta si své postavení vydobyla velice kvalitními produkty, které nabízí křišťálově čistý zvuk v kombinaci s moderním designem. Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme pro naše čtenáře připravili speciální akci, díky které si tyto produkty můžete pořídit s perfektní slevou.

Slevový kód

Abyste získali produkty za níže zmiňované ceny, budete muset použít exkluzivní slevový kód magazine153. Ten stačí v košíku napsat do příslušného políčka a cena se vám automaticky sníží. Je ale nutné si pospíšit. Kód lze totiž uplatnit pouze desetkrát a jedna osoba si může zakoupit maximálně dva kusy.

Reproduktor JBL GO 2

Pravděpodobně největší popularitu u mladých sklízí bezdrátový reproduktor JBL GO 2. Tento produkt se totiž pyšní velice kompaktními rozměry a dá se říci, že se vám vejde i do kapsy. Navzdory malým rozměrům reproduktor nabízí velice čistý a dostatečně hlasitý zvuk, který ocení rozhodně každý jeho uživatel. Jelikož se jedná o produkt, který můžete využívat například s přáteli u vody, nechybí u něj certifikace IPX7. Díky tomu si reproduktor poradí s ponořením až na 30 minut do hloubky jednoho metru.

Běžná cena reproduktoru JBL GO 2 činí 790 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 649 Kč (platí pro všechny barevné kombinace).

Reproduktor JBL Pulse 4

Dnes se do popředí dostávají stále více reproduktory, které nabízí takzvaný 360° zvuk. Díky tomu je následně produkt schopen ozvučit například celou místnost, protože pochopitelně hraje do všech směrů. Jedním z nich je i JBL Pulse 4, který 20W výkon a je tak schopen zaobstarat hudbu například i na menší párty. Pokud s tímto reproduktorem budete pořádat menší sešlost například v noci u grilu, rozhodně s ním sklidíte úspěch. JBL Pulse 4 totiž nabízí světelné efekty, skrze které takzvaně vizualizuje aktuálně přehrávanou hudbu. Tento reproduktor se navíc také pyšní certifikací IPX7, díky čemuž je z něj ideální parťák i k vodě.

Běžná cena reproduktoru JBL Pulse 4 činí 4 990 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 4 290 Kč (platí pro obě barvy).

Sluchátka JBL Tune 500BT bezdrátová

Sháníte bezdrátová sluchátka, která kombinují pohodlnou konstrukci, perfektní basy a dlouhou výdrž baterie? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, ano a ano, pak by vás mohl zaujmout bezdrátový produkt JBL Tune 500BT. Tato sluchátka vám totiž umožní streamovat zvuk v co možná nejvyšší kvalitě, o což se postarají 32mm JBL měniče a funkce JBL Pure Bass. Za zmínku dále určitě stojí poměrně solidní výdrž baterie, která nabízí až šestnáctihodinový poslech hudby. Sluchátka si navíc rozumí s hlasovou asistentkou Siri a samozřejmě u nich nechybí mikrofon pro bezdrátové hovory.

Běžná cena sluchátek JBL Tune 500BT činí 1 290 Kč, avšak nyní si je můžete pořídit za 1 070 Kč (platí pro všechny barvy).

Sluchátka JBL Live650BTNC

Pokud od sluchátek očekáváte maximální komfort a co možná nejlepší zvuk, pak jsou tady JBL Live650BTNC přímo pro vás. Tento produkt se pyšní 40mm měniči, které zaobstarají kvalitní zvuk, a dokonce se zde nachází funkce pro aktivní potlačení okolního hluku. Díky tomu se můžete za každé situace ponořit do poslechu vaší oblíbené hudby a nenechat se tak rušit vaším okolím. Pochvalu si také určitě zaslouží samotná baterie. Ta totiž nabízí až třicetihodinový poslech při vypnuté funkci pro potlačení hluku a navíc si rozumí s rychlým nabíjením. Sluchátka se navíc pyšní vícebodovým připojením, díky čemuž můžete v jednu chvíli sledovat video na tabletu a kdyby vám například začal někdo volat, můžete se v okamžiku přepojit na váš telefon.

Běžná cena sluchátek JBL Live650BTNC činí 3 990 Kč, avšak nyní si je můžete pořídit za 3 690 Kč (platí pro všechny barvy).

Reproduktor JBL PartyBox 1000

Pořádáte bombastické párty, na kterých potřebujete pořádné ozvučení? V takovém případě je tady reproduktor JBL PartyBox 1000 přímo pro vás. Nenechte se ale zmýlit názvem. Ono se totiž nejedná o pouhý bezdrátový reproduktor, na kterém jen pouštíte písničky z mobilu, ale poslouží vám i pro tvorbu světelné show, nabízí vlastní DJ pad, pomocí kterého můžete přidat bicí, kytaru nebo piano, a pyšní se vstupem pro vaši vlastní kytaru a mikrofon. Díky tomu s tímto reproduktorem můžete rovnou pořádat koncerty a doslova ovládnout pódium. JBL PartyBox 1000 se navíc pyšní USB porty, díky čemuž vám reproduktor současně poslouží i jako nabíječka. Tento model se dokonce pyšní výkonem 1 100 W, což už dokáže udělat pořádný hluk.

Běžná cena reproduktoru JBL PartyBox 1000 v černém provedení činí 24 490 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 19 990 Kč.

Reproduktor JBL PartyBox 300

Zaujal vás výše zmiňovaný produkt, ale je pro vás možná až zbytečně výkonný? V takovém případě můžete sáhnout po jeho odlehčené verzi, která nese název JBL PartyBox 300. Tento reproduktor nabízí výkon 310 W a pyšní se stejnými funkcemi. Jediné, co tomuto „drobečkovi“ schází, je zmiňovaný DJ Pad. Ten se ale v případě klasických sešlostí dá oželet a s tím, co produkt nabízí, si rozhodně vystačíte. Kdybyste navíc disponovali například hned dvěma těmito produkty, můžete je hravě propojit pomocí bezdrátové funkce TWS, nebo pomocí kabelového připojení z jednoho RCA výstupu do druhého RCA vstupu. Stejnými funkcemi pro propojení se pyšní i výše zmiňovaný PartyBox 1000.

Běžná cena reproduktoru JBL PartyBox 300 v černém provedení činí 10 490 Kč, avšak nyní si jej můžete pořídit za 9 352 Kč.

JBL Pulse 4 fb

Dnes nejčtenější

.