Zavřít reklamu

Samsung se nám v minulém měsíci pochlubil odhalením nových vlajkových lodí, které na první pohled doslova vyráží dech. Jak je tomu už u této korejské společnosti zvykem, dočkali jsme se představení hned tří modelů. Konkrétně se jedná o Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G. Pokud jste doposud čekali na uvedení těchto produktů na trh, můžete začít slavit. Tyto chytré telefony si totiž již nyní můžete zakoupit na Mobil Pohotovosti, kde jsou ode dneška skladem.

Chytré telefony z řady Galaxy S20 se pyšní skutečně nadupanými parametry, které si hravě poradí s jakoukoliv aplikací. Všechny tyto modely si navíc poradí s natáčením videí v rozlišení 8K, přičemž nejpokročilejší model Galaxy S20 Ultra 5G dokonce nabízí bezkonkurenční stonásobný zoom a 5G modem. Za zmínku také rozhodně stojí využití propracovaných Dynamic AMOLED displejů, které nabízejí rozlišení 3200×1440 bodů. Mozkem všech telefonů je osmijádrový procesor Exynos 990. Tento prvotřídní kousek technologie se dokáže postarat o správnou funkci i náročnějších aplikací a postará se, abyste se nesetkali byť jen s jediným zásekem.

Koupě na splátky bez navýšení? Jak to funguje

Chytré mobilní telefony dnes nabízí širokou škálu těch nejrůznějších funkcí, což se odráží především na cenovkách vlajkových lodí. Pokud nechcete najednou obětovat větší obnos peněz pro nový telefon z řady Galaxy S20, pak tady pro vás máme skvělý tip. Mobil Pohotovost totiž v současné době nabízí možnost nákupu telefonu na splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu předem. Celkovou částku si můžete rozložit až do dvaceti měsíců, což vás v případě nejlevnějšího modelu vyjde na pouhých 1 150 Kč měsíčně. Pro využití této akce stačí zajít na jakoukoliv prodejnu, kde si splátky bez navýšení můžete bez problému sjednat.

Samsung Galaxy S20 na splatky Mobil Pohotovost
Samsung Galaxy S20 na splatky Mobil Pohotovost fb

Související články

Dnes nejčtenější

.