Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Rakuten Viber od dnešního dne navyšuje maximální počet účastníků skupinových hovorů na dvojnásobek, hovorů se tak může zúčastnit až 10 osob najednou. Společnost se rozhodla pro tento krok v závislosti na situaci týkající se nového typu koronaviru, kdy se zvyšuje potřeba rodin, kolegů a učitelů s žáky být ve spojení.

Všechny konverzace v komunikační aplikaci Viber jsou šifrované, stejně jako posílané fotky, zprávy a dokumenty. Na serverech společnosti nezůstává nic uloženo v momentě, kdy je to doručeno. Díky zašifrování mohou zprávy vidět pouze odesílatelé a příjemci, dokonce ani sám Viber nemá klíč k dešifrování.

“Snažíme se najít nové způsoby, jak lidem v této složité situaci zjednodušit komunikaci v momentě, kdy nejsou na jednom místě. Lidé v návaznosti na šíření nemoci častěji pracují z domova a tak jim chceme zajistit bezpečnou možnost, jak být ve spojení s těmi, které mají rádi nebo se kterými potřebují být v pracovním kontaktu,” řekl Ofir Eyal, Chief Operating Officer ve společnosti Rakuten Viber.

Rakuten Viber

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v aplikaci a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.

Rakuten Viber

Dnes nejčtenější

.