Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hudba je již od nepaměti neodlučitelnou součástí našich životů a především naší společnosti. Pro co možná nejlepší poslech ale musíme disponovat kvalitními produkty, které dnes můžete sehnat za rozumnou cenu. Perfektní renomé si dokázala vybudovat značka Niceboy, jejíž produkty se na Mobil Pohotovosti značně zlevnily.

Do akce se dostala například sluchátka Niceboy Hive Podsie, které byly zlevněny z 1 490 Kč na pouhých 989 Kč. Tato sluchátka se pyšní technologií MaxxBazz, díky čemuž nabízí krystalicky čistý zvuk a co možná nejlepší basy. Za zmínku rozhodně také stojí poměrně solidní baterie, která nabízí až patnáctihodinovou výdrž, a certifikace IP54, díky které nemusíte mít strach z prachu nebo stříkající vody. Co když se ale neřadíte mezi fanoušky špuntových sluchátek? V takovém případě by vaše pohledy měly rozhodně směřovat na sluchátka Niceboy Hive 2 joy, jejíchž cena klesla z 1 490 Kč na 990 Kč. Tento model nabízí velice jednoduchou konstrukci, která lze snadno složit, a dokonce k nim můžete připojit i klasický audio kabel s 3,5mm jackem. Jestliže se ale řadíte mezi milovníky reproduktorů, zbystřete. I zde vám jde totiž Mobil Pohotovost přímo naproti, a to s reproduktorem Niceboy RAZE 2 twins. Tento produkt se skládá ze dvou menších reproduktorů, které disponují 24W výkonem a jdou od sebe dokonce oddělit. Díky tomu můžete daleko lépe ozvučit například místnost, nebo večerní sešlost. Cena tohoto modelu klesla z 2 490 Kč na 1 690 Kč.

Sportujete? Pořiďte si kvalitní sporttester!

V dnešní době se stále více a více dbá na zdravý pohyb, se kterým nám pomáhají i technologičtí giganti. V dnešní době totiž máme k dispozici širokou škálu těch nejrůznějších chytrých náramků, které dokáží spolehlivě monitorovat naše výkony. Jedním z nich je i Niceboy X-fit GPS. Tento náramek vám perfektně poslouží například při plavání, běhání, cyklistice, lyžování a dalších aktivitách, kdy vám bude co možná nejpřesněji monitorovat vaši aktivitu. Produkt je navíc plně vodotěsný, nabízí analýzu spánku, monitoring denních aktivit a jeho hlavní dominanta spočívá v GPS modulu. Ten totiž značně usnadňuje výpočet spálených kalorií a dokonce vám umožní si prohlédnout vaši trasu v aplikaci Google Maps.

Získejte praktický hudební dárek zcela zdarma

Mobil Pohotovost v současné době rozdává skvělé hudební dárky zcela zdarma. Jak je ale získat? Celý postup je velice jednoduchý, protože vám pouze stačí zakoupit si jeden z vybraných produktů. Pokud si zakoupíte některá vybraná sluchátka, přijdete si na reproduktor Niceboy RAZE mini a v případě nákupu reproduktoru pro změnu získáte sluchátka Niceboy HIVE E2.

Mobil Pohotovost k vybraným produktům rozdává hudební dárky zdarma

 

Niceboy-Raze-2-twins-fb

Dnes nejčtenější

.