Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky se řadí mezi jedny z nejlepších doplňků. To dokazuje jejich poměrně vysoký odbyt, který ve světě neustále roste. Na poli doplňků všeobecně bezkonkurenčně kralují chytré hodinky, které nám značně usnadňují náš každodenní život. Pro někoho ale nemusí být hodinky jako Apple Watch nebo Galaxy Watch vůbec atraktivními a z toho důvodu tyto produkty přehlíží. Co byste ale řekli na chytré hodinky, které přicházejí z dílen stylových značek? Přesně takovéto produkty totiž již nyní najdete i u Mobil Pohotovosti.

Do současné nabídky se dostaly celkem tři populární značky. Díky tomu si můžete zakoupit například hodinky značek jako Emporio Armani, které vás vyjdou zhruba na deset tisíc korun, Fossil, jejíchž design ocení především milovníci minimalismu, a Michael Kors, kterým jistě propadne každá žena. Drtivá většina chytrých hodinek od těchto značek nabízejí operační systém Wear OS, který pochází z dílny společnosti Google a dokáže se postarat o vše, co od chytrých hodinek můžete vyžadovat. Ať už se tedy jedná o čtení notifikací přímo na vašich hodinkách, měření tepu, správu hudby či bezkontaktní placení, Wear OS vám ve vše půjde přímo naproti.

Chytré hodinky Emporio Armani

Chytré hodinky od stylových značek jsou pro zákazníky především atraktivní díky elegantnímu designu, který kombinují spolu s moderními technologiemi. Ke každému modelu hodinek od zmiňovaných značek je navíc doprava zdarma, kterou rozhodně ocení každý zákazník.

Chytré hodinky od stylových značek fb

Související články

Dnes nejčtenější

.