Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud hledáte nějaký kvalitní mobilní telefon střední třídy a vaše pohledy směřují na modely s operačním systémem Android, máte rozhodně z čeho vybírat. Pokud si žádáte pořádně nadupaný telefon, který ale nezruinuje vaši peněženku, rozhodně byste se měli podívat na zbrusu nový Samsung Galaxy A71.

Co vše Samsung Galaxy A71 nabízí?

Tento telefon teprve dnešním dnem vstoupil na trh a má rozhodně co nabídnout. Na první pohled vás u něj nadchne 6,7″ symetricky zarovnaný AMOLED displej s rozlišením 2400×1080, který nabízí perfektní zážitek ze sledování obrazovky. Spoustě uživatelů navíc doposud vadí horní výřez, který na Samsungu Galaxy A71 naštěstí ani nenajdete, jelikož se v displeji nachází pouze výřez pro malou přední kamerku. Nadále stojí za zmínku ohromující kamerový modul, který v sobě skrývá hned čtyři jednotlivé fotoaparáty. Tyto fotoaparáty dokáží vyfotit makro, běžné a dokonce i ultraširokoúhlé fotografie.

Samsung Galaxy A71

O chod Galaxy A71 se stará osmijádrový procesor spolu s šesti gigabyty operační paměti RAM. Co se týče úložiště, zde vám telefon nabídne 128 GB interní paměti, které můžete rozšířit pomocí microSD karty o kapacitě až 512 GB. Tento produkt je navíc k dispozici v černém, modrém a stříbrném provedení.

Samsung Galaxy A71 fb

Dnes nejčtenější

.