Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Z Flip získal certifikaci, potřebnou k uvedení do prodeje

| | Zdroj
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Leden pomalu končí a spolu s tím se blíží datum akce Unpacked, na které společnost Samsung představí své novinky pro letošní rok – kromě jiného půjde o nové vlajkové lodě mezi smartphony produktové řady Galaxy S a druhý skládací smartphone s názvem Galaxy Z Flip. Nová zařízení nyní získala certifikaci americké Federální komunikační komise (FCC), která je nezbytná k tomu, aby je společnost Samsung mohla začít prodávat.

Zatímco potřebnou certifikaci získaly nové produkty teprve nedávno, Samsung již před dvěma měsíci zprovoznil příslušné stránky podpory pro tato zařízení. Ty ale – podobně jako potvrzení o certifikaci – neprozrazují žádné detaily o očekávaných produktech. Díky nejrůznějším únikům a renderům ale můžeme mít poměrně jasnou představu o tom, jak budou daná zařízení vypadat a jaké budou jejich specifikace, v případě smartphonů produktové řady Galaxy S20 byly dokonce prozrazeny i jejich ceny.

V případě Galaxy Z Flip se o ceně můžeme pouze dohadovat, zato ale existuje řada dostupných zpráv o jeho displeji. Na ten by Samsung měl údajně použít odlišný materiál, než jaký byl využit v případě Galaxy Fold. Čtečka otisků prstů by podle většiny zdrojů neměla být umístěna pod displejem – Samsung zatím nemá příslušnou technologii dostatečně zpracovanou – ale bude se s největší pravděpodobností nacházet na straně zařízení. Galaxy Z Flip by měl být opatřen ohebným ultratenkým Dynamic AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palce, telefon bude s velkou pravděpodobností vybaven duálním 12MP fotoaparátem s širokoúhlým a ultra širokoúhlým objektivem. Nabídnout by měl také možnost rychlého 15W nabíjení, bezdrátové nabíjení a funkci Wireless PowerShare.

Je ale potřeba mít na paměti, že se stále jedná o nezaručené a nepotvrzené informace, byť často pocházejí ze spolehlivých zdrojů. Nezbývá tedy než trpělivě čekat na 11. únor, kdy se bude konat akce Unpacked.

Samsung Unpacked 2020 pozvanka

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět