Zavřít reklamu

Akce Unpacked, na které společnost Samsung představí své letošní novinky, se nezadržitelně blíží. Už víme, že namísto smartphonu Samsung Galaxy S11 se dočkáme hned několika variant Samsungu Galaxy S20. Můžeme si také udělat alespoň přibližnou představu o specifikacích Galaxy S20 a díky leakerovi Maxu Weinbachovi také tušíme, kolik smartphone bude stát. Kdy si ho ale budeme moci koupit?

Podle Maxe Weinbacha by cena základní verze Samsungu Galaxy S20 měla začínat na 900 eurech, tedy v přepočtu zhruba na 22 tisících korun. Nejdražší varianta, tedy Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, by měla vyjít na 1300 eur (v přepočtu přibližně 32 600 korun). Řada zákazníků se na nové smartphony produktové řady Galaxy S20 těší, podle posledních zpráv to ale vypadá, že se jich jen tak nedočkají – rozhodně ne ihned po skončení Unpacked.

Leaky Samsungu Galaxy S20 v galerii pocházejí z Twitteru Maxe Weinbacha:

Server Frandroid tento týden informoval o tom, že Samsung Galaxy S20 by se měl začít prodávat více než měsíc poté, co jej společnost Samsung oficiálně představí světu. Francouzský web se ve svém tvrzení odvolává na četné anonymní, nicméně spolehlivé zdroje, blízké firmě Samsung. Připadá v úvahu také varianta, že pozdějšího zahájení prodeje S20 se dočká pouze Evropa, v případě Galaxy S10 ale Samsung spustil prodeje po celém světě ve stejný den a není příliš pravděpodobné, že by se v tomto případě rozhodl pro odlišnou praxi.

Podle webu MySmartPrice by měl být základní model S20 vybaven 6,2-palcovým Dynamic AMOLED displejem s poměrem stran 20:9 a rozlišením 3200 x 1440 pixelů. Pohánět by ho měl procesor Exynos 990, kapacita baterie by měla být 4000 mAh. Smartphone by měl být vybaven 12MP fotoaparátem s 64MP teleobjektivem a 12MP širokoúhlým objektivem. Galaxy S20+ by se měl pyšnit displejem s úhlopříčkou 6,7 palce a baterií s kapacitou 4500 mAh, největší Galaxy S20 Ultra by měl mít displej o úhlopříčce 6,9 palce.

Samsung Unpacked 2020 pozvanka

Dnes nejčtenější

.