Zavřít reklamu

O chystaném skládacím smartphonu z produkce společnosti Samsung, který by měl být představen již zanedlouho na letošním Unpacked, se toho napsalo již hodně. Kromě jiného médii poměrně dlouhou dobu kolovala také zpráva o tom, že přístroj bude vybaven 108MP zadním fotoaparátem – s touto zprávou dokonce před časem přišla agentura Bloomberg. Podle nedávných informací ale může být nakonec všechno jinak.

Leaker s přezdívkou @ishanagrawal24 zveřejnil nedávno příspěvek o tom, že připravovaný Galaxy Z Flip by měl mít nakonec vybaven 12MP fotoaparátem, který by teoreticky mohl být stejný jako ten, jež se nachází u Samsungu Galaxy Note 10. To ale neznamená, že na předchozích zvěstech o 108MP fotoaparátu nebyla ani špetka pravdy – jedná se ostatně o neoficiální detaily, které se mohou kdykoliv v průběhu vývoje a přípravy daného zařízení snadno změnit. Verze s 12MP fotoaparátem ale dává větší smysl vzhledem k tomu, že Galaxy Z Flip by měl patřit mezi méně nákladné skládací smartphony, s čímž jsou vždy nutně spojené jisté kompromisy na mnoha frontách.

V souvislosti s „nízkonákladovým“ skládacím smarpthonem od Samsungu se dále hovoří o 256 GB interního úložiště (původně se spekulovalo o 128 GB), černé a fialové barevné variantě (některé zdroje uvádějí bílou a šedou variantu) a úhlopříčce displeje 6,7 palce. Zmíněný leaker ve svém tweetu specifikoval, že by smartphone měl být vybaven AMOLED displejem, 10MP předním fotoaparátem a baterií s kapacitou buďto 3300 mAH nebo 3500 mAH.

Smartphone Galaxy Z Flip by měl být spolu s řadou dalších novinek od společnosti Samsung oficiálně představen na eventu Unpacked, který je naplánován na 11. února.

GALAXY-Fold-2-Renders-Fan-4
Zdroj

Dnes nejčtenější

.