Zavřít reklamu

Komerční sdělení: EVOLVEO rozšiřuje svoji nabídku o produktovou řadu Chargee, která řeší starosti s nabíjením notebooků s odlišnými konektory napájení, nabízí u vybraných modelů bezdrátové nabíjení telefonů ve standardu Qi a také nabíjecí adaptéry pro použití v automobilech.

Bezdrátové nabíjení

EVOLVEO Chargee WL 15 je bezdrátová nabíječka pro chytré telefony podporující standard Qi. Nabíječka má výstup až 15 W pro rychlonabíjení a sama rozpozná, kdy je telefon nabitý. Nehrozí tak přebíjení baterie. Nabíječka má ochranu proti přepětí, přehřátí, zkratu. Bezpečnost je navíc garantována technologií FOD (Foreign Object Detection). Dodávaný kabel USB-C má délku 1,5 metru. 

Na cestách

K dispozici je i verze pro automobily EVOLVEO Chargee CARWL 15 pro bezdrátové nabíjení Qi. V tomto případě je nabíječka integrovaná do solidního univerzálního držáku na mobil, který je možné umístit na palubní desku, do mřížky ventilátoru nebo na čelní sklo. 

Pro využití v automobilech, a tedy na cestách, je také určen kompaktní přenosný adaptér do 12V autozásuvky Chargee CAR90, který je dodáván s 12 různými konektory s automatickým nastavením výstupního napětí umožňující nabít naprostou většinu notebooků. Adaptér má i port USB pro nabíjení mobilních telefonů a dalších mobilních zařízení.

Notebooky a mobil

EVOLVEO Chargee C90 je kompaktní přenosný adapter pro bezdrátové dobíjení telefonů a dobíjení notebooků. V sadě je 12 typů konektorů pro většinu značek notebooků. Výstupní napětí se nastavuje automaticky podle zvoleného konektoru v rozsahu 15 – 20 V. Maximální výstupní výkon je 90 W. U bezdrátového nabíjení standardu Qi pak 10 W. Přídavný USB port umožňuje dobíjet i další mobilní zařízení včetně chytrých telefonů.

Pro většinu notebooků 

Součástí produktové řady jsou i adaptéry Chargee A a Chargee B, které se liší především výstupním výkonem, který je od 40 až po 90 W.  V sadě je vždy také 12 různých konektorů pro napájení většiny notebooků na trhu.  Výstupní napětí se nastaví automaticky podle zvoleného konektoru.

Konkrétní velikosti konektorů, výstupní napětí a kompatibilita se značkami výrobců je uvedena na webových stránkách EVOLVEO u jednotlivých adaptérů této řady.  https://www.evolveo.com/cz/?search=chargee

Dostupnost a cena

  • Adaptéry EVOLVEO Chargee jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. EVOLVEO Chargee WL 15 doporučená koncová cena je 899 Kč včetně DPH. 
  • EVOLVEO Chargee CARWL 15 doporučená koncová cena je 999 Kč včetně DPH.
  • EVOLVEO Chargee C90 doporučená koncová cena je 999 Kč včetně DPH.

Web: 

Facebook: 

EVOLVEO_Chargee_CARWL15_image

Dnes nejčtenější

.