Zavřít reklamu

Příchodu Samsungu Galaxy S11 se zcela jistě nedočkáme dříve než v únoru příštího roku, to ale nijak nebrání zveřejňování nejrůznějších úniků – naopak. A právě díky únikům si již teď můžeme udělat vcelku jasnou představu o tom, jak bude příští vlajková loď od Samsungu vypadat a jaké funkce by zhruba mohla nabídnout. Na co se tedy můžeme těšit u „plusové“ verze?

Pokud se nejnovější úniky zakládají na pravdě (což u úniků není nikdy stoprocentně jisté), můžeme se u Samsungu Galaxy S11 Plus těšit na poměrně úctyhodnou kapacitu baterie. Ta by měla činit 5000 mAh, tedy o 900 mAh více než je kapacita baterie Samsungu Galaxy S10 Plus. V tomto případě se jedná dokonce o opakovanou informaci, kterou zveřejnilo více zdrojů, takže pravděpodobnost je poměrně velká. Server GalaxyClub dokonce zveřejnil snímky údajné 5000 mAh baterie, která by měla být součástí připravovaného Samsungu Galaxy S11 Plus. Baterie s vyšší kapacitou zajišťuje delší výdrž smartphonu, a uživatelé by ji jistě uvítali.

Předmětem druhého nejnovějšího úniku je fotoaparát Samsungu Galaxy S11. O něm některé zdroje uvádějí, že by měl mít rozlišení 108MP, podle známého leakera IceUniverse bychom se ale u Galaxy S11 měli dokonce dočkat úplně nového fotoaparátu. IceUniverse hovoří konkrétně o vysoce kvalitním senzoru, určeném exkluzivně pro smartphony od Samsungu. Nový senzor by měl být o hodně lepší než senzor fotoaparátu u předešlých modelů. Pokud by tomu tak skutečně bylo, Samsung by se svým Galaxy S11 nasadil v oblasti focení hodně vysokou laťku. Jak to tak u úniků bývá, jsou záběry údajných chystaných zařízení rozmazané, i tak na nich ale můžeme poměrně jasně rozpoznat rozdílné rozvržení fotoaparátu ve srovnání s předchozími modely – objektivy zadního fotoaparátu jsou uspořádány vertikálně v levém horním rohu smartphonu.

Veškeré dosud zveřejněné informace, týkající se Samsungu Galaxy S11, nicméně pocházejí výhradně od leakerů. Je pochopitelné, že ani od sebespolehlivějšího leakera nemůžeme žádné údaje pokládat za stoprocentně zaručené, proto je potřeba i k těmto únikům přistupovat s rezervou.

Samsung Galaxy S11 Render
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější