Zavřít reklamu

„To by se za Steva nestalo.“ Asi vůbec nejznámější výrok českého fanouška Applu. Právě tuto a další jí podobné hlášky jsme vzali a pod záštitou sesterského magazínu Letem světem Applem je přetvořili v balíček samolepek pro iMessage.

Balíček čítá celkem 12 unikátních a námi navržených samolepek, přičemž jedenáct z nich je navíc animovaných. Při návrhu jsme se nechali inspirovat nejčastějšími hláškami v diskuzích pod články na našich serverech. Nechybí tak například slavný výrok „Steve se musí obracet v hrobě“, který často čteme po představení nových Apple produktů. Vytvořili jsme i klasickou iOvci, přeměnili AirPods v elektrické kartáčky a udělali český vtípek na Siri a HomePod.

Pokud náhodou máte i některý z Apple produktů, samolepky se vám líbí a rádi byste je používali při komunikaci, pak si je můžete stáhnout v iMessage App Store za 25 Kč. Do budoucna plánujeme balíček rozšiřovat o další návrhy a samolepkami například reagovat na aktuální dění okolo Applu a jeho nových produktů i systémů.LSA iMessage samolepka

Související články

Dnes nejčtenější

.