Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co se teprve začalo proslýchat, že by si společnost Samsung možná mohla pro své zákazníky nachystat dvojici nových modelů svých smartphonů. Mělo se jednat o modely Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite. Co se jejich vydání týče, nespekuluje se už ani tolik o tom, zda vůbec spatří světlo světa, ale spíše kdy tomu tak bude. Zatímco některé zdroje hovoří o tom, že na indický trh by se Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite mohl dostat ještě letos v prosinci, jiné zprávy hovoří téměř s jistotou o pozdějším datu.

Podle některých zpráv by Samsung mohl dvojici nových modelů produktové řady Galaxy a Note vydat v polovině ledna příštího roku. Dobrou zprávou je, že vydání obou modelů podle všeho nakonec nebude omezeno pouze na indický trh, ale smartphony se dostanou na pulty prodejen také v ostatních regionech. Datum vydání v jiných zemích světa nicméně zatím stále ještě zůstává tajemstvím, od uvedení na indický trh ho ale příliš dlouhá doba podle všeho dělit nebude. Oba smartphony již dostaly Bluetooth certifikaci a jejich oficiálnímu vstupu na trh tedy prakticky nic nebrání.

Hitem letošních Vánoc se nicméně ani jeden z modelů stát nestihne, a ani jeden ze smartphonů také pochopitelně neovlivní výsledky hospodaření společnosti Samsung za čtvrtý kvartál letošního roku. Rok 2020 bude pro Samsung i pro jeho zákazníky podle všeho opravdu velmi zajímavý – jeho první polovina by se z velké části měla nést ve znamení druhé generace skládacího smartphonu řady Galaxy, světlo světa by měly spatřit modely Galaxy S11 i nová verze Galaxy A. Zaručeně bude z čeho vybírat, a uživatelé se tedy mají na co těšit.

Galaxy S10 Lite Concept 6
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.