Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Značka Samsung si na začátek letošního adventu připravila skvělou akci s názvem Samsung výlov. Každý, kdo se rozhodne od 2. do 8. prosince nakoupit tři odlišné dárky v internetovém obchodě www.samsung.cz nebo ve značkových prodejnách Samsung, nemusí za ten nejlevnější zaplatit. Barevné varianty jednotlivých produktů ale nejsou považovány za odlišný produkt.

1

chladnička Samsung Family Hub 

Do akce jsou zahrnuty smartphony, tablety, nositelná zařízení, jako jsou sluchátka, inteligentní hodinky nebo náramky, ale také ledničky, pračky, sušičky, televizory, soundbars, monitory či paměťové karty. Před Vánoci tak můžete koupit všechny dárky a přitom výrazně ušetřit.

2

Samsung QLED 8K Q950R 

Co si vybrat?

Například při koupi televizoru The Frame nebo QLED 8K, ledničky Family Hub a smartphonu Samsung Galaxy Note10+ 256GB můžete mít smartphone v hodnotě 28 999 Kč v ceně prvních dvou produktů. Nebo pokud chcete obdarovat sebe a své nejbližší, můžete zkusit kombinaci smartphone Galaxy S10+, stylové hodinky Galaxy Watch Active2 44 mm a bezdrátová sluchátka AKG Y500, které mají z této trojice nejnižší cenu, v ceně celkového nákupu za první dva. Kombinací je ale daleko více a záleží jen na vás, které produkty preferujete, případně jaké právě potřebujete.

3

smartphone Galaxy Note10+

Samsung_Vylov-1560x878

Dnes nejčtenější

.