Zavřít reklamu

Vánoce již téměř klepou na dveře a to znamená jediné – předvánoční stres spojený s jejich přípravami nabírá na obrátkách. Cukroví, kapr, stromeček, úklid, výzdoba bytu a dárky – na zařízení je toho každý rok vždy zkrátka a jednoduše spoustu a čas nám do karet mnohdy absolutně nehraje. Minimálně s poslední zmiňovanou položkou si však nemusíte dělat díky Alze příliš velké starosti. Největší český internetový obchod si pro vás totiž přichystal perfektního pomocníka, který vás ušetří stresů spojených právě se sháněním dárků – dárkového rádce. Ten vám s výběrem vhodného dárku velmi pomůže.

Dárkový rádce funguje velmi jednoduše. Stačí, abyste si v něm nastavili osobu, kterou chcete obdarovat, její charakteristickou vlastnost a popřípadě cenu, do které se má dárek vejít a violà, je po problému. Rádce vám pak už jen ukáže produkty, které by se mohly vaší “vánoční oběti” líbit a na vás už je pak jen zvolit ten, který je dle vašeho názoru nejvhodnější. Nemůžete se rozhodnout? Nevadí, vybírat lze například i dle oblíbenosti u ostatních zákazníků, podle které jsou produkty také řazeny. Pokud jste však ani tak nepochodili, zkuste jednoduše přepnout cenovou či produktovou kategorii a hledat dál. V množství krásných věcí, které má Alza v nabídce, si totiž vybere skutečně každý. Krom dárkového rádce můžete využít při výběru i vtipně pojatá videa s tipy pro muže, ženy, děti, tátu, mámu, babičku a dědu. Z těch lze nejen načerpat inspiraci, ale zároveň se velmi dobře pobavit, což v předvánočním shonu rozhodně bodne.

Pokud si tedy s výběrem dárků stále nevíte rady, nechte si od Alzy určitě poradit. Její výběr je totiž opravdu povedený a zaručuje, že se do vkusu blízkého, kterého chcete pod stromečkem potěšit, velmi pravděpodobně trefíte.

darkovy-radce

Dnes nejčtenější

.