Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Black Friday je stále v plném proudu a na Mobil Pohotovost můžete za zajímavé ceny zakoupit i nejrůznější audio příslušenství. V akci jsou například i sluchátka od populárních značek Sony a Marshall.

Sony si na trhu s audiem drží renomé už několik let. V poslední době jsou mezi zákazníky oblíbená zejména náhlavní sluchátka Sony (WH-1000XM3), která se vyznačují hlavně špičkovým potlačením okolního hluku a funkcí inteligentního poslechu Smart Listening. Vhodná jsou zejména do letadla, protože disponují optimalizací atmosférického tlaku. Samozřejmě nabízí i kvalitní zvukovou reprodukci a také dlouhou výdrž na baterii (až 30 hodin). Sony (WH-1000XM3) jsou nyní zlevněná na 6 999 Kč (původně 8 990 korun).

sluchatka-sony-WH-1000XM3

Sleva padla také na sluchátka a reproduktory od oblíbené britské značky Marshall, které se vyznačují především retro designem a kvalitní zvukovou reprodukcí. Mezi nejoblíbenější model patří bezesporu Marshall Major III Bluetooth, které nyní koupíte jen za 1 949 Kč, což je podle srovnávače Heureka aktuálně nejnižší cena na českém trhu.

Marshall Major III Bluetooth hneda
Marshall Major III Bluetooth hneda

Související články

Dnes nejčtenější

.