Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Black Friday je oficiálně tady a to znamená jediné – spousta slev a akčních nabídek. Ceny padly také u celé řady produktů od Samsungu. V ještě větších slevách jsou například chytré hodinky Galaxy Watch či smartphony z řady Galaxy A. Tu nejzajímavější slevu ale najdeme u 1TB verze Galaxy S10+, který je nyní levnější o 16 000 Kč.

Pokukujete-li po chytrých hodinkách, pak nyní máte ideální příležitost ke koupi. Samsung Galaxy Watch (42mm) jsou dnes za 5 890 Kč a větší 46mm verze pak za 6 690 Kč. Sportovnější Galaxy Watch Active vás vyjdou jen na 4 890 Kč. Pokud vlastníte starší smartwatch od Samsungu, můžete je snadno vyměnit za nové. V Mobil Pohotovost totiž nedávno spustili výkup chytrých hodinek, více informací najdete zde.

V zajímavých slevách jsou také Samsung smartphony. Levnější jsou všechny varianty Galaxy S10, Galaxy Note10 a také modely z řady Galaxy A. Pokud se vám líbí například Galaxy A40 nebo A50, pak kromě nižší ceny obdržíte bonus v podobě sluchátek Niceboy v hodnotě 990 Kč. Do nabídky se také vrátil ikonický Galaxy S8, který se prodává za magickou cenu 8 888 Kč. Leckoho možná zaujme, že všechny telefony lze koupit i na splátky bez navýšení.

Samsung-Galaxy-S10-family

Zdaleka nejzajímavější slevu ale najdeme u keramického Galaxy S10+ (1TB), který je aktuálně o 16 000 Kč levnější. Telefon lze nyní pořídit za 25 990 Kč (původně 41 990 korun), což je momentálně nejnižší cena mezi českými autorizovanými prodejci. Samsung Galaxy S10+ představuje vůbec nejvybavenější model s celkově 5 fotoaparáty (trojitý zadní, duální přední), 8jádrovým procesorem, nadstandardními 12 GB RAM a úložištěm o velikosti 1TB, které lze navíc rozšířit pomocí microSD karty o dalších 512GB. Navíc keramická záda nemají pouze tu výhodu, že působí elegantnějším dojmem, ale především jsou odolnější vůči poškrábání.

Dnes nejčtenější

Další články