Zavřít reklamu

Společnost Samsung každoročně zveřejňuje podrobný plán toho, kdy se jednotlivá zařízení produktové řady Galaxy dočkají příchodu příchodu příští verze operačního systému Android. Výjimkou není ani letošní rok, kdy Samsung v aplikaci Samsung Members zveřejnil rozvrh, podle kterého se vybraná zařízení dočkají operačního systému Android 10. Ze zveřejněného dokumentu vyplývá, že některá zařízení včetně Galaxy S10 a Galaxy Note 10 se stabilní verze Androidu 10 dočkají až v průběhu příštího roku.

Leden i duben

Samsung Galaxy S10, Galaxy Note 10 a Galaxy Note 9 se příslušné aktualizace dočkají v lednu příštího roku. Majitelé Samsungu Galaxy S9 si ale budou muset bohužel počkat až do dubna 2020. Data, která zveřejnila izraelská pobočka Samsungu, se ale mohou kdykoliv v průběhu roku změnit – Samsung letos podle Googlu přislíbil, že se řada zařízení dočká Androidu 10 ještě letos, a napovídá tomu i rychlý progres beta programu One UI 2.0 pro Galaxy S10. Podle některých teorií ale Samsung nevydá oficiální aktualizaci Androidu 10, dokud nebude ve všech regionech oficiálně uveden do prodeje Samsung Galaxy S10 a Galaxy Note 10. Smartphony Samsung střední třídy se téměř jistě dočkají plné verze Androidu 10 až na jaře příští roku. V dubnu 2020 by příslušná aktualizace měla dorazit k majitelům modelů Galaxy A50 a Galaxy A70, zatímco majitelé tabletu Galaxy Tab S4 si budou muset počkat až do srpna.

Nic není stoprocentní

Rozpis, který zveřejnila izraelská pobočka Samsungu, je ale zapotřebí brát s jistou rezervou. Existuje spousta faktorů, které mohou vydání stabilní verze Androidu 10 ovlivnit, a stejně tak se mohou změnit plány společnosti Samsung. Údaje by tak měly sloužit spíše jako orientační, data navíc nemusí platit pro všechny regiony beze zbytku. Pokud chcete zjistit, zda ji na vašem telefonu dostupný plán vydání stabilní verze operačního systému Android 10, spusťte na svém telefonu aplikaci Samsung Members, kde klepnete na ikonku zvonečku v horní části displeje.

Samsung Andorid 10 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.