Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Představa o chytré domácnosti ovládané hlasem dávno přestala být sci-fi. Osvětlení, zásuvky i bezpečnostní zámky ovladatelné na dálku a spínané podle časovače se pomalu a nenápadně stávají běžnou součástí českých domácností. Přesně to je také cílem značky VOCOlinc, která na podzim začala plnit regály všech větších českých e-shopů. S řadou smart zařízení, kompatibilního se všemi mainstreamovými systémy Apple Homekit, Amazon Alexa a Google Home, chce VOCOlinc umožnit běžným uživatelům vytvořit si domácí chytrý ekosystém i bez větší znalosti techniky či pomoci odborníků. A hlavně, za dostupnou cenu a bez nutnosti nákupu speciálního Hubu, či Bridge.

1

“OK Google, turn off the light on the second floor”

16 milionů barev a nespočet vlastních světelných scén. Úsporné LED žárovky a lightstripy VOCOlinc originálně prozáří vaši domácnost jednoduchým hlasovým pokynem, nebo jedním klepnutím v aplikaci LinkWise. Osvětlení VOCOlinc snadno propojíte s vaším virtuálním asistentem, bez nutnosti extra Bridge. Na trhu jsou v tuhle chvíli tři typy VOCOlinc smart žárovek rozlišných výkonem i typem světla. Originálním a designovým světelným řešením jsou dva metry dlouhé světelné pásky VOCOlinc LightStrip, které je možné dál prodlužovat o VOCOlinc LightStrip Extension. LED pásek LS1 a žárovka L3 vás ohromí svou dokonale věrnými odstíny bílého světla. LS1 pásek je navíc voděodolný.

2

První a jediný zvlhčovač vzduchu pro Apple HomeKit

Vůně svěžího jara ve vaší domácnosti či kanceláři po celý rok – stačí přidat pár kapek vašeho oblíbeného aroma oleje. Difuzér v minimalistickém designu kvetoucího poupěte VOCOlinc Flowerbud pomocí ultrazvuku vypouští jemnou chladivou mlhu, která zvlhčí vzduch a po přidání esenciálního oleje místnost hezky provoní. LED podsvícení dává možnost výběru z 16 milionů barev a difuzér se rázem stává stylovou designovou lampou. VOCOlinc Flowerbud je první a jediný aroma difuzér na světě, který se pyšní titulem “works with Apple HomeKit”. Spárovat ho však samozřejmě můžete i s Google Home a Amazon Alexa, a to bez potřeby Bridge.

3

Ovládejte zásuvku pomocí WiFi

Mějte spotřebovanou energii zcela pod kontrolou a ovládejte připojené spotřebiče hlasem i dotykem v aplikaci. Smart adaptér PM5 představuje chytrou zásuvku, která disponuje nočním světlem a spárujete ji se svými asistenty bez potřeby Bridge. Samozřejmostí je připojení pomocí WiFI sítě 2,4GHz, které představuje praktickou alternativu Bluetooth. VOCOlinc Praktickým doplňkem jsou dva USB porty, umístěné v horní části zásuvky. Ovládání každé zásuvky zvlášť umožňuje prodlužka s přepěťovou ochranou Smart Powerstrip VP2.

4
1

Související články

Dnes nejčtenější

.