Zavřít reklamu

Značka smart příslušenství VOCOlinc: Chytrá domácnost bez nutnosti Bridge

|
1
Kategorie:Vše
Diskuze (1)

Tisková zpráva: Představa o chytré domácnosti ovládané hlasem dávno přestala být sci-fi. Osvětlení, zásuvky i bezpečnostní zámky ovladatelné na dálku a spínané podle časovače se pomalu a nenápadně stávají běžnou součástí českých domácností. Přesně to je také cílem značky VOCOlinc, která na podzim začala plnit regály všech větších českých e-shopů. S řadou smart zařízení, kompatibilního se všemi mainstreamovými systémy Apple Homekit, Amazon Alexa a Google Home, chce VOCOlinc umožnit běžným uživatelům vytvořit si domácí chytrý ekosystém i bez větší znalosti techniky či pomoci odborníků. A hlavně, za dostupnou cenu a bez nutnosti nákupu speciálního Hubu, či Bridge.

“OK Google, turn off the light on the second floor”

16 milionů barev a nespočet vlastních světelných scén. Úsporné LED žárovky a lightstripy VOCOlinc originálně prozáří vaši domácnost jednoduchým hlasovým pokynem, nebo jedním klepnutím v aplikaci LinkWise. Osvětlení VOCOlinc snadno propojíte s vaším virtuálním asistentem, bez nutnosti extra Bridge. Na trhu jsou v tuhle chvíli tři typy VOCOlinc smart žárovek rozlišných výkonem i typem světla. Originálním a designovým světelným řešením jsou dva metry dlouhé světelné pásky VOCOlinc LightStrip, které je možné dál prodlužovat o VOCOlinc LightStrip Extension. LED pásek LS1 a žárovka L3 vás ohromí svou dokonale věrnými odstíny bílého světla. LS1 pásek je navíc voděodolný.

První a jediný zvlhčovač vzduchu pro Apple HomeKit

Vůně svěžího jara ve vaší domácnosti či kanceláři po celý rok – stačí přidat pár kapek vašeho oblíbeného aroma oleje. Difuzér v minimalistickém designu kvetoucího poupěte VOCOlinc Flowerbud pomocí ultrazvuku vypouští jemnou chladivou mlhu, která zvlhčí vzduch a po přidání esenciálního oleje místnost hezky provoní. LED podsvícení dává možnost výběru z 16 milionů barev a difuzér se rázem stává stylovou designovou lampou. VOCOlinc Flowerbud je první a jediný aroma difuzér na světě, který se pyšní titulem “works with Apple HomeKit”. Spárovat ho však samozřejmě můžete i s Google Home a Amazon Alexa, a to bez potřeby Bridge.

Ovládejte zásuvku pomocí WiFi

Mějte spotřebovanou energii zcela pod kontrolou a ovládejte připojené spotřebiče hlasem i dotykem v aplikaci. Smart adaptér PM5 představuje chytrou zásuvku, která disponuje nočním světlem a spárujete ji se svými asistenty bez potřeby Bridge. Samozřejmostí je připojení pomocí WiFI sítě 2,4GHz, které představuje praktickou alternativu Bluetooth. VOCOlinc Praktickým doplňkem jsou dva USB porty, umístěné v horní části zásuvky. Ovládání každé zásuvky zvlášť umožňuje prodlužka s přepěťovou ochranou Smart Powerstrip VP2.

Diskuze

    Samozřejmostí je připojení pomocí WiFI sítě 2,4GHz, které představuje praktickou alternativu Bluetooth.. Megaúžasný. Akorát je pak éter zasekanej těmahle zbytečnejma blbinkama pro hipstery, co už neumějí používat ani nechytrý vypínač, takže v kuchyni, kam mi z routeru nedosáhne 5GHz, si iVysílání pustím jen s obtížemi, i když furt přenastavuju kanály 2,4GHz … :-(((((((((((

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články