Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Předvánoční období je plné slev a ty nejzajímavější akce mnohdy padnou na audio příslušenství. Právě to platí i v případě Black Friday u Mobil Pohotovost, kde sluchátka a reproduktory značky JBL momentálně koupíte za příjemně nízké ceny.

Například oblíbený bezdrátový reproduktor JBL GO 2, který je nyní za 790 Kč, nabízí voděodolnost, výdrž okolo 5 hodin, vestavěný mikrofon s potlačením šumu a prodává se v nejrůznějších barevných variantách.

Skutečně zajímavý je také barevný reproduktor JBL Pulse 3. Ten je nyní k sehnání za 3 990 Kč, což je jedna z nejnižších cen na našem trhu. Jde o voděodolný reproduktor, jehož přednost spočívá v kombinaci 360° zvuku se 360° světelnými efekty. Díky věstavěné dobíjecí baterii výdrží přehrávat hudbu až 12 hodin a je tak ideální na pláž, k bazénu, na kempování nebo v podstatě kamkoli vás jen napadne. Navíc prostřednictvím technologie JBL Connect + můžete bezdrátově propojit více než 100 reproduktorů a zlepšit tak zážitek z poslechu.

JBL_Pulse_3

Kromě audio příslušenství od JBL jsou ve slevě i sluchátka a reproduktory od jiných značek. Levněji můžete pořídit například produkty od Sony, Niceboy, Xiaomi, Jabra, elegantní Bang & Olufsen a také populární Marshall. Kompletní veškerého audio příslušenství ve slevě najdete zde.

JBL_Pulse_3

Související články

Dnes nejčtenější

.