Zavřít reklamu

Black Friday oficiálně startuje příští týden v pátek, už teď ale většina českých i zahraničních e-shopů nabízí předvánoční slevy s předstihem. I díky tomu se sem tam objeví skutečně zajímavé slevy, které zákazníkovi ušetří tisíce korun. Jeden takový tip tu pro vás, jakožto pro fanoušky Samsungu, máme i dnes. Konkrétně jde o slevu na Samsung Galaxy S8.

Předloňskou vlajkovou loď Samsungu – Galaxy S8 – je totiž nyní možné u Mobil Pohotovost zakoupit za magických 8 888 Kč, což je podle srovnávače Heureka vůbec nejnižší cena na tuzemském trhu. Sleva se konkrétně vztahuje na model v barvě Midnight Black a se 64 GB pamětí. K telefonu navíc dostanete i bonus v hodnotě 800 Kč, který bude připočten k výkupní ceně vašeho původního telefonu.

Jestliže vás nabídka zaujala, pak s koupí příliš dlouho neotálejte, protože akce je platná pouze po omezenou dobu. Navíc podobné akční nabídky jsou u Mobil Pohotovost často rychle vyprodané.

1080_1080_S8+_8888

Kromě Galaxy S8 jsou nyní v rámci Black Friday zlevněné také chytré hodinky od Samsungu. Konkrétně jsou v akci Galaxy Watch ve velikosti 42mm i 46mm a pak také novější Galaxy Watch Active. U všech modelů je cena snížená až o 1 741 Kč.

Samsung-Galaxy-Watch-Active-Featured-1420x768
Galaxy S8 FB

Dnes nejčtenější

.