Zavřít reklamu

Bezdrátová sluchátka AirPods Pro od Applu jsou na světě teprve krátce, stihla již ale získat řadu pozitivních ohlasů. Pyšnit se mohou kromě jiného například vylepšenou kvalitou zvuku, funkcí potlačení hluku a dalšími novinkami. Podle nejnovější zprávy Consumer Reports ale ani tato vylepšení nestačí na to, aby jablečná bezdrátová sluchátka sesadila z trůnu svou konkurenci z produkce Samsungu.

Spotřebitelský magazín Consumer Reports ještě nedávno v této souvislosti tvrdil, že ti, pro které je důležitým faktorem zvuk, by měli raději sáhnout po něčem jiném než po AirPodech od Applu. S příchodem AirPods Pro se sice tato situace trochu změnila, na prvenství Applu to ale nestačí. Recenze Consumer Reports přiznává nejnovějším bezdrátovým sluchátkům od Applu neoddiskutovatelné zvukové kvality – obzvlášť v porovnání s ostatními verzemi AirPodů. Magazín vyzdvihuje například zmíněnou funkci potlačení hluku, respektive to, že sluchátka díky své konstrukci umí okolní hluk odizolovat i bez její aktivace. AirPods Pro si u Consumer Reports vysloužila celkové hodnocení ve výši 75 bodů.

Kdo z vás má v paměti hodnocení Galaxy Buds od Samsungu, ten už teď ví, že ani nejnovější AirPods Pro na Galaxy Buds nestačí. Bezdrátová sluchátka od Samsungu totiž v hodnocení magazínu Consumer Reports dosáhla celkového počtu 86 bodů. Naopak hůře než AirPods Pro jsou na tom Echo Buds od Amazonu s celkovým počtem pětašedesáti bodů. Co se kvality zvuku týče, jsou na tom podle Consumer Reports Galaxy Buds od Samsungu o dost lépe než jejich jablečná konkurence, a  jejich relativně vysokému bodovému ohodnocení nebránil ani fakt, že na rozdíl od AirPods Pro nedisponují funkcí potlačení hluku. Kompletní znění hodnocení magazínu Consumer Reports si můžete přečíst zde.

Dnes nejčtenější

.