Zavřít reklamu

Fitness náramky Samsung Galaxy Fit nedisponují na rozdíl od chytrých hodinek od Samsungu žádným vestavěným úložištěm. To ale neznamená, že vám toto drobné, ale chytré a užitečné zařízení neumožní ovládat hudbu, která se právě v danou chvíli přehrává na připojeném mobilním telefonu. Možnost ovládání hudby z telefonu přímo na displeji svých fitness náramků uživatelé dosud postrádali, a společnost Samsung se jim tento týden konečně odhodlala vyjít vstříc.

Funkci ovládání hudby, přehrávané na telefonu, uživatelé získají po aktualizaci svého fitness náramku Galaxy Fit na nejnovější verzi firmwaru. Ta nese označení R370XXU0ASK1. Ovládání hudby ale není jedinou novinkou, kterou nejnovější verze firmwaru přináší. Kromě této funkce získají uživatelé také hned několik nových ciferníků. Ty jsou údajně navržené tak, aby nositeli náramku poskytly řadu důležitých informací, jako je údaj o srdečním tepu, ušlých krocích nebo třeba aktuálním budoucím. Uživatelé mohou firmware svých fitness náramků aktualizovat prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable na svých smartphonech, spárovaných s příslušným náramkem a po aktualizaci aplikace Galaxy Fit Plugin z Google Play Store. V tuto chvíli zatím není jasné, zda se stejné aktualizace dočkají také náramku Galaxy Fit e.

Náramky Samsung Galaxy Fit se těší mezi uživateli velké oblibě. Slouží ke sledování základních fitness aktivit, srdečního tepu nebo třeba počítání ušlých kroků. Díky softwarovým aktualizacím, jako je ta dnešní, si mohou uživatelé vychutnat nové funkce i drobná vylepšení, jako jsou nové ciferníky.

Související články

Dnes nejčtenější

.