Zavřít reklamu

Společnost Samsung podle všeho dokončila práce na svém Galaxy S11, což mimo jiné také znamená, že na sebe nejrůznější úniky jistě nenechají dlouho čekat. Na zveřejnění renderů a nákresů si asi budeme ještě muset počkat, o funkcích a vlastnostech telefonu se ale spekuluje již teď. Na veřejnost prosákly mimo jiné také informace o fotoaparátu, a podle všeho to vypadá, že se skutečně máme nač těšit.

Není žádným překvapením, že fotoaparát bude nejspíš jedním z hlavních taháků Samsungu Galaxy S11. Výrobci smartphonů se v poslední době neustále předhánějí v tom, čí modely budou vybaveny lepším fotoaparátem, a Samsung rozhodně nebude chtít zůstat pozadu. Galaxy S11 by podle všeho měl nabídnout řadu funkcí, kterou bychom u jeho předchůdců hledali marně.

galaxy-s11-3d-render
Zdroj: PhoneArena

Za většinou zpráv o fotoaparátu připravovaného Samsungu Galaxy S11 nestojí nikdo jiný než známý leaker Ice Universe. Podle něj by měl být fotoaparát chystaného smartphonu vybaven hloubkovým senzorem. Počátkem tohoto týdne přišel Ice Universe se zprávou, podle který by mohl být zadní fotoaparát Galaxy S11 opatřen až 108MP senzorem, který ostatně společnost Samsung nedávno představila. Podle dalších zpráv Samsung pracuje také na systému, který by u fotoaparátů jeho smartphonů mohl podpořit ještě větší rozsah digitálního zoomu.

samsung-galaxy-s11-spectrometer-camera
Zdroj: PhoneArena

O tom, že fotoaparát příštího Galaxy S by mohl mít opravdu skvělé zaostřovací schopnosti, svědčí i další zpráva – tentokrát z webu GalaxyClub. Podle něj totiž fotoaparát získal interní kódové označení „Hubble“. Vše zkrátka nasvědčuje tomu, že Samsung má s kamerou svého příštího smartphonu řady Galaxy S opravdu velkolepé plány a optický zoom bude lepší než kdykoliv předtím. Samozřejmě nelze plně spoléhat na spekulace, kódová označení a odhady, bližší informace na sebe ale jistě nenechají dlouho čekat.

Související články

Dnes nejčtenější

.