Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co společnost Samsung vydala nové smartphony produktové linie Galaxy Note 10, a už internetem kolují spekulace o možném dalším přírůstku do této modelové řady. Tentokrát by se ale podle všeho mohlo jednat o levnější, méně nákladnou variantu – tedy smartphone střední třídy.

Pravdou je, že ani jeden ze současně nabízených smartphonů produktové řady Galaxy Note 10 není zrovna dostupný pro všechny uživatele – cena levnějšího modelu začíná na 24 990 korunách a rozměrnější, prémiový Galaxy Note 10 Plus seženete od 28 990 korun. Poměr funkcí a kvality k ceně je sice u těchto modelů opravdu dobrý, jistě se ale najdou tací, kteří by byli ochotni z kvality high-endových modelů mírně slevit a pořídit si finančně dostupnější, nicméně stále ještě velmi dobrý smartphone.

galaxy note10+_auraglow_2p_rgb_190628

Galaxy Note 10 střední třídy by měl být určen především těm uživatelům, kteří by stáli o základní vlastnosti, charakteristické pro smartphony tady Note, ale bez nadstaveb, kvůli kterým se také zvyšuje cena smartphonu. Zmíněný model by měl být k dostání v Evropě, a to hned ve dvou barevných variantách – v černé a červené. O úhlopříčce displeje připravovaného modelu zatím nejsou dostupné žádné bližší informace, jisté není ani to, zda levnější varianta Galaxy Note 10 bude k dostání také v zemích mimo Evropu.

Nebylo by to poprvé, co by společnost Samsung přispěla do řady Galaxy Note levnější variantou. V roce 2014 vydala firma smartphone Galaxy Note 3 Neo, dostupnější variantu prémiového Galaxy Note 3. Od té doby ale v tomto směru společnost Samsung žádný podobný krok neučinila.

Za jakých okolností byste si pořídili levnější variantu Samsungu Galaxy Note 10?

Galaxy-Note10-Note10Plus-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.