Zavřít reklamu

Jste majitelem smartphonu od Samsungu produktové řady Galaxy Note nebo Galaxy S10 a líbí se vám tematika vesmíru? Samsung právě vydal hrstku zbrusu nových tapet pro výše uvedené modely. Tapety skvěle pasují k designu displeje Samsungu Galaxy Note 10 a Galaxy S10 s otvorem pro přední kameru v horní části displeje, a jsou navržené tak, že příslušný otvor buďto vkusně skryjí, nebo nápaditě zahrnou do svého vzhledu. Vesmírná tematika všech nových tapet souvisí se světovým kosmickým týdnem, který končí tento čtvrtek.

Světový kosmický týden se koná každoročně vždy v říjnu a jedná se o nejdelší výroční událost svého druhu. Poprvé byl tento týden vyhlášen Organizací spojených národů v roce 1999. Akce je definována jako „mezinárodní oslava vědy a technologie a jejich přínosu ke zlepšení stavu lidstva“. Tapety, které v rámci tohoto týdne vydala společnost Samsung, jsou k dispozici pro modely Galaxy Note 10 a Galaxy S10, a prohlédnout si je můžete také v naší fotogalerii k tomuto článku.

Ve svých smartphonech tyto tapety najdete v Galaxy Theme Store. Majitelé kompatibilních smartphonů si všechny zmíněné tapety mohou také stáhnout po kliknutí na tento odkaz (lze otevřít pouze na smartphonu). Design jednotlivých tapet se od sebe liší, takže si každý uživatel přijde na své. Všechny tapety ale (kromě tematiky vesmíru) spojuje jedna společná věc – při jejich navrhování byl brán maximální ohled na malý výřez v displeji, určený pro přední fotoaparát smartphonů.

Galaxy-Note10-Note10Plus-FB

Dnes nejčtenější

.