Zavřít reklamu

Společnost Samsung tento týden vydala hned několik videí, která propagují nové smartphony řady Galaxy Note 10. Série videí nese název „Reviews“ a sestává celkem z pěti videoklipů, trvajících necelou jednu minutu. Ve spotech promlouvají populární youtubeři, kteří vyjadřují své názory na vybrané funkce Galaxy Note 10. Vyslechneme si tak například hodnocení vlastností displeje, stylusu S Pen, fotoaparátů, baterie, nebo celkový design nové vlajkové lodi Samsungu.

Ve spotech účinkují tvůrci jako třeba MrMobile, Unbox Therapy, Marques Brownlee a další. Účinkující mají pochopitelně pro nový smartphone slova chvály. Ve videích se můžeme blíže seznámit například s možnostmi S Pen, jeho výhodami, ergonomickým tvarem a tím, co všechno vlastně umí. V příslušném videu zazní také citát, že Galaxy Note by bez S Pen nebyl tím, čím je. Youtubeři ale ve videích chválí také dísplej, jeho barvy i vzhled. „Je to nejhezčí displej, jaký jsem kdy viděl,“ říká ve videu MrMobile.

Produktová řada Galaxy Note 10 přináší řadu novinek, mezi které patří například přepracovaný S Pen, nový, vylepšený displej, nebo třeba propracovaný systém fotoaparátů. Smartphony řady Galaxy Note 10 se mohou dále pochlubit také vylepšenou životností baterie, podporou bezdrátového nabíjení a funkcí Wireless PowerShare. K dostání je model Galaxy Note 10 s 6,3palcovým displejem a rozměrnější Galaxy Note 10+ úhlopříčkou displeje 6,8 palce.

Samsung-Galaxy-Note10-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.