Zavřít reklamu

Skládací smartphone Samsung Galaxy Fold se po prvotních problémech s displejem postupně dostává do rukou novopečených majitelů. První „staronové“ recenze jsme si mohli přečíst již minulý týden, a vypadá to, že až na jeden ojedinělý problém s Galaxy Fold jeho majitelé zatím žádné závažnější potíže nehlásí. Součástí ohebné novinky od Samsungu jsou také specifické motivy. Majitelům smartphonu Galaxy Fold je Samsung nahrál ke stažení do speciální sekce svého softwarového obchodu Galaxy Store.

Galaxy Fold sice opravdu nemá tradiční tvar, na který jsme zvyklí z běžných smartphonů, zážitek z používání softwaru na tomto specifickém modelu by se ale pro uživatele neměl nijak výrazně lišit, a určitě by neměl skýtat žádné větší nepohodlí. Stejně jako ostatní smartphony produktové řady Galaxy z dílny společnosti Samsung nabízí i Galaxy Fold podporu motivů.

Motivy jsou šité na míru jak 4,6palcové, tak i 7,3palcové verzi displeje, žádnými dalšími unikátními zvláštnostmi se ale nevyznačují. Aktuální nabídka motivů možná pro některé nebude příliš atraktivní, kvalita i variabilita nabídky by se ale měla postupem času zlepšovat. Za pozornost také stojí fakt, že veškeré exkluzivní Galaxy Fold motivy jsou k dispozici zcela zdarma. Placené motivy na sebe nicméně nenechají dlouho čekat a první vlaštovky by se měly objevit v průběhu následujících několika týdnů – zde se dá jistě očekávat o něco vyšší kvalita.

Majitelé Samsungu Galaxy Fold se k motivům pro svůj smartphone dostanou provedením gesta „pinch“ na domovské obrazovce svého smartphonu. Pak stačí jen klepnout na Themes a najít banner, upozorňující na exkluzivní motivy pro Galaxy Fold.

Zájemci a nadšenci, kteří Galaxy Fold si alespoň mohou na stránkách webu Sammobile stáhnout motýlí a jiné tapety. Motivy si můžete prohlédnout ve fotogalerii k tomuto článku.

Samsung Galaxy Fold 1

Související články

Dnes nejčtenější

.