Zavřít reklamu

Pokud jste majiteli Samsungu Galaxy S10 a fotoaparátu svého smartphonu čekáte něco víc, jistě vás potěší nejnovější softwarová aktualizace, určená pro tyto modely. Ta totiž přináší nové funkce fotoaparátu, které můžete znát z prémiového Galaxy Note 10. Další novinku v rámci nejnovější aktualizace představuje podpora DeX pro PC, což je další z funkcí, které byly představeny spolu s Galaxy Note 10. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní záplaty.

V současné chvíli je aktualizace firmwaru dostupná pro všechny modely, osazené procesorem Exynos – Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+. Formou over-the-air ji postupně mohou stahovat zákazníci ve vybraných regionech, přičemž počet oblastí, ve kterých bude aktualizace vydána, se stále rozšiřuje. Galaxy S10 ve verzi s procesorem Qualcomm se mezitím již dočkal bezpečnostní záplaty pro září 2019.

Verze firmwaru nesou označení G970FXXU3ASIG, G973FXXU3ASIG a G975FXXU3ASIG, v současné chvíli by měly být k dispozici například v Německu nebo Švýcarsku. Podle oficiálních informací by aktualizace měla přinést nové funkce pro fotoaparát, jako je Live Focus (respektive Glitz Live efekt), Live Focus Video nebo Noční režim pro přední kameru spolu s funkcí AR Doodle a Super Steady nahráváním v režimu Hyperlapse. Dále se smartphony řady Galaxy S10 dočkají funkce Link to Windows nebo třeba Dynamic Lock Screen (funkce, díky které se tapeta na uzamčené obrazovce změní pokaždé, když se rozsvítí displej).

Samsung-Galaxy-S10-family

Související články

Dnes nejčtenější

.