Zavřít reklamu

Samsung si v nové reklamě opět dobírá Apple, na mušku si vzal natáčecí schopnosti jeho iPhonu 11 Pro

| | Zdroj
1
Kategorie:Vše
Diskuze (1)

Počátkem září představila společnost Apple dvojici nových iPhonů se zcela novými fotoaparáty. Jak to tak bývá, stala se právě tato součást produktové linie iPhone 11 terčem řady internetových vtípků. Zatímco někteří si fotoaparáty nových iPhonů dobírali kvůli designu, který může v někomu evokovat vzhled indukční desky sporáku, společnost Samsung bleskově zareagovala reklamou, která si bere na paškál funkce natáčení letoších novinek od Applu.

iPhone 11 Pro se od nedávno vydaného Samsungu Galaxy Note 10 liší mimo jiné způsobem natáčení videa. Zatímco Galaxy Note 10 se může při natáčení videa pochlubit funkcí live bokeh, iPhone toto vylepšení postrádá – a právě tímto rozdílem se zabývá nový reklamní spot od Samsungu, který připomíná, že fotoaparáty jeho smartphonu Galaxy Note 10 se zaměřují na to, na čem záleží.

Ve videu můžeme vidět dvojici lidí, kteří natáčejí emotivní žádost o ruku. Zatímco muž svírá v rukou nejnovější iPhone, žena k natáčení používá Samsung Galaxy Note 10. Majitelce Samsungu Galaxy Note 10 se při natáčení podaří díky funkci live bokeh zaostřit na ústřední pár, jablíčkář má ale v reklamě smůlu – jeho smartphone tuto funkci postrádá. Nakonec snahu o natočení videa vzdá a celou scénu sleduje na displeji Galaxy Note 10.

Kromě přizpůsobitelného live bokeh efektu přináší fotoparát Samsungu Galaxy Note 10 a 10 Plus například také pokročilou stabilizaci obrazu, možnost okamžité editace fotografií nebo pokročilé ovládání nahrávání zvuku.

Diskuze

  Ale není to aifoun. A o tom to celé je.
  Kdo nemá aifoun, tak je občan nižší kategorie.
  Na ostatním už tolik nezáleží. Důkaz, že se chtěj jen chlubit je například fakt, že to svědomitě ztrkaj do zadní kapsy vždy logem nahoru a pak to nesmyslně musí otáčet pomocí druhý ruky, dvakrát, jak při vytahování, tak při zandávání 🙂 Lidi jsou zkrátka idioti.
  Smutný fakt. Těch, co ho kupují pro jeho vyladěný systém, je málo.
  Většina používá smartphone jen na přístup k sociálním sítím, telefonování, navigaci a na fotografování a ani v jednom iPhone není vždy králem a už vůbec né ty 3-4 roky staré modely, které všichni kupují, protože na nový 30-35 táců zkrátka nemají prachy. Přesto se divím, že právě tihle uživatelé nasáhnou raději po novém modelu od jiné značky a raději si koupí starý iPhone s už nic moc foťákem, nic moc displejem, mizernou pamětí, za 15-20 tisíc a k tomu dostanou od Applu jako dárek telefon, který má notorické problémy s příjmem signálu 🙂 Zkrátka nakousnutý jablko, trčící ze zadní kapsy kalhot je ten nejdůležitější parametr telefonu 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články