Zavřít reklamu

Unikátní a revoluční Samsung Galaxy Fold se sice zpočátku potýkal s nemalými problémy, společnost Samsung ale nehodlá nic vzdát. Vydání skládacího smartphonu bylo o několik měsíců odloženo a firma se mezitím postarala o výrazná vylepšení v oblasti displeje včetně zlepšení jeho výdrže. Nic ale není nikdy stoprocentní a riziko poškození či rychlejšího opotřebení u displeje Galaxy Fold zjevně stále ještě existuje, proto se společnost Samsung rozhodla vyjít zákazníkům vstříc prostřednictvím cenově zvýhodněného programu na jeho případnou výměnu. Uživatelé, kteří si zakoupí skládací smartphone od Samsungu, se tedy nemusí obávat toho, že by za eventuální opravu jeho nejdražší části museli platit plnou cenu.

Všichni zákazníci, kteří si zakoupí Samsung Galaxy Fold, budou mít tedy po dobu jednoho roku od zakoupení nárok na výměnu Infinity Flex displeje za zvýhodněnou cenu. Zákazníci, kteří u svého přístroje uzavřou pojistné krytí, budou muset za výměnu zaplatit pouze odpočitatelnou částku. Výše zvýhodněné ceny i odpočitatelné částky se může v jednotlivých regionech lišit v závislosti na tamních cenách za příslušné opravy, údaje o cenách výměny displeje Samsungu Galaxy Fold ale prozatím nejsou nikde k dispozici.

Program na cenově zvýhodněnou výměnu displeje bude součástí Galaxy Fold Premier Service, v jejímž rámci budou mít zákazníci také k dispozici kontakt se speciálně vyškolenými experty. Ti uživatelům kromě jiného nabídnou služby podpory, odborné poradenství a informace, týkající se správné péče o skládací displej.

 

Samsung-Galaxy-Fold-FB-e1567570025316

Související články

Dnes nejčtenější

.