Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Také vás trápí ohromná spotřeba papíru při psaní různých poznámek? Pořiďte si za pár stokorun Rocketbook Everlast. Tedy blok, který nabízí celou řadu revolučních funkcí. Pojďme se na ně rovnou podívat.

alza 1

Rocketbook Everlast Mini je chytrý sešit

Jakmile uchopíte Rocketbook Everlast Mini do ruky, může se vám zdát, že se jedná o klasický papírový sešit s kroužkovou vazbou. Po odklopení prvního listu uvidíte plochu, která na dotek připomíná povrch tabletu. Skluz při psaní je však velmi podobný jako na papíře. Vtip je v tom, že sešit Rocketbook Everlast Mini vám klidně vydrží celý život. Obsah sešitu lze totiž opakovaně smazat vlhkým hadříkem.

alza 2

Sešit obsahuje celkem 48 stránek o rozměrech 89 × 140 mm. Každá stránka je jemně tečkovaná a dole se kromě QR kódu nachází i sedm různých symbolů. K čemu je využijete, záleží jen na vás. Jedinou podmínkou používání je psaní pomocí speciálního pera Pilot FriXion. V balení rovnou najdete jedno kompatibilní pero a další si kdykoli můžete dokoupit. Dokonce i barevné. Cena standardního pera se pohybuje kolem 70 korun.

alza 3

Rocketbook Everlast Mini je dostupný v černém, červeném, tyrkysovém a tmavě modrém provedení.

Další velikosti? Žádný problém

Kromě nejmenšího sešitu jsou k dispozici i další varianty lišící se velikostí a počtem stránek. Rocketbook Everlast Executive nabízí formát papíru odpovídající velikosti A5 (210 × 148 mm) a hned 36 stránek. Rocketbook Everlast Letter pak obstojí při náročnějším používání díky formátu A4. Na 32 stránkách se můžete doslova vyřádit, protože takto fyzicky velký formát je příjemný na psaní rozsáhlých poznámek.

Lehce mimo tuto nabídku stojí zajímavý sešit Rocketbook Color, který je přímo navržen pro kreativní malování. Z 12 stránek je jich 8 čistých, 2 jsou čtverečkované a 2 s linkami. Pestrobarevné obrázky lze kreslit i pomocí psacích potřeb Pilot Frixion.

Aplikace, která vše zařídí

Společně s prvním otevřením sešitu je vhodné stáhnout doprovodnou aplikaci (je dostupná pochopitelně pro iOS i pro Android). Následně je nutné vytvořit si uživatelský účet a poté je okamžitě jasné, k čemu symboly na jednotlivých stránkách jsou. Sešity Rocketbook Everlast totiž spolupracují s různými cloudovými a e-mailovými službami.

Konkrétně podporují cloudové platformy Box, Dropbox, Google Disk, Evernote, iCloud, OneNote, Slack a e-mail. Po nastavení vybraných služeb už jen stačí dole na stránce zaškrtnout symbol a stránka se odešle do cloudu poté, co ji naskenujete telefonem. Soubory se ukládají ve formátu PDF nebo JPG.

Z předešlých vět je vám samozřejmě jasné, že každou stránku v sešitu Rocketbook Everlast můžete pomocí aplikace snadno naskenovat a automaticky uložit do dané služby. Například v případě oblíbené komunikační platformy Slack si lze vybrat konkrétní kanál nebo vlákno. Jakmile máte popsané stránky digitalizované, není nic jednoduššího než je přetřít navlhčeným hadříkem a během chvíle máte sešit úplně prázdný.

alza 4

Školní, nebo pracovní sešit? Klidně obojí!

Studujete? Zřejmě jste až doteď měli na každý předmět samostatný sešit. To je nepraktické a postupem času až otravné, pokud něco rychle hledáte. Stačí začít používat Rocketbook Everlast, udělat si například na Google Drive složky dle jednotlivých předmětů a do nich nahrávat poznámky z vyučovacích hodin.

alza 5

Stejně tak v práci si najdete své workflow. Často se nyní ve firmách zakazuje přístup na porady s notebooky nebo mobily a do módy se vrací obyčejný papírový sešit. Ten vám elegantně nahradí právě Rocketbook Everlast. Obdobným způsobem můžete Rocketbook použít na myšlenkové mapy, připomínky nebo nákupní seznam.

Stojí Rocketbook Everlast za vyzkoušení?

Určitě ano! Nejen že šetříte přírodu, ale zároveň si ulehčíte každodenní školní nebo pracovní nasazení. Při šetrném zacházení vám sešit Rocketbook Everlast může vydržet opravdu mnoho let. A digitálně uložené zápisky vám vydrží klidně napořád.

Dnes nejčtenější

.