Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Alza.cz letos slaví 25 let a své první čtvrt století oslaví velkolepou podzimní technologickou show. Ta proběhne ve dvou dnech 5. – 6. října na pražském ostrově Štvanice, přičemž sobota je vyhrazena pozvaným hostům a neděle široké veřejnosti.

Firma v rámci dvoudenních oslav na Štvanici připravuje na první říjnový víkend speciální mimozemskou zónu, nazvanou Inovační centrum planety Alza Area A-25, plnou nejnovějších technologií, zábavy a vybraných (nejen technologických) pochoutek – ve třech obřích zastřešených blobech s tematickým názvem Area A-25 nebudou chybět produkty zastupující gaming, VR (vč. např. 8K VR, haptických rukavic atd.), AR, hologram, 3D tisk 3v1 (CNC, Laser engraving a 3D tisk v jednom stroji), smarthome, smartsport nebo elektromobilitu. Zajímavé expozice doprovodí pestrý program vhodný i pro malé pozemšťany.

„Celých 25 let existence Alzy se snažíme lidem přinášet nové technologie a služby, které usnadňují i obohacující život. Stejně tak dlouhodobě pracujeme na tom, aby naše podnikání zanechávalo jen minimální ekologickou stopu, a organizujeme nejrůznější vzdělávací akce. Rozhodli jsme se proto, že i samotná oslava by měla tyto naše hodnoty odrážet. Lidé se tak mohou těšit na spoustu moderní techniky, kterou jim nejen představíme, ale kterou si budou moci i vyzkoušet,“ uvedl Aleš Zavoral, předseda představenstva společnosti Alza.cz

V sobotu 5. října se brány vesmírné zóny pro hosty se vstupenkou otevřou v 16 hodin. Zajímavé expozice doprovodí bohatý program –  hudební vystoupení, DJs, umělci, chybět nebude ani odpočinková chill out zóna, na návštěvníky také čeká bohatý raut a tombola. Hlavní cenou v tombole je přitom poukázka v hodnotě luxusních 100 000 Kč na nákup na Alze. VIP vstupenku na sobotní část může získat i veřejnost – o vstupenky se dnešním dnem spouští soutěž zde: www.alza.cz/A-25

Druhý den, v neděli 6. října, se celý vesmírný areál otevře široké veřejnosti, bez nutnosti shánět vstupenku. Návštěvníci budou moci nahlédnout například do virtuální reality, vyzkoušet si 3D tisk, zalétat si s drony či otestovat všemožná elektrická vozítka. A připraven bude i pestrý program pro malé pozemšťany, srdečné pozvání tedy platí pro celé rodiny. Chybět nebudou ani venkovní expozice.

25 let

Související články

Dnes nejčtenější

.