Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Televize jsou v mnoha domech či bytech jejich nepřehlédnutelným středobodem. Ne vždy je však jejich nepřehlédnutelnost v interiéru vítaná, jelikož jeho design naruší. Na trhu ale najdete i televize, které se mohou stát pro byt či dům elegantním interiérovým doplňkem sloužícím třeba jako promítací plocha pro umělecká díla z galerií. Přesně takovou televizí je i The Frame z dílny Samsungu. 

The Frame se může pochlubit perfektním 4K Ultra HD obrazem zobrazovaném přes QLED panel. Mezi další zajímavé technické specifikace pak patří Q HDR, PQI 2400, Supreme UHD Dimming či Art Mode. Televize je samozřejmě chytrá a tudíž přes ní není problém procházet internet či sledovat internetová vysílání od HBO GO? Netflixu, Voya a dalších. Hráče potěší Game Mode a především pak Steam Link umožňující streamovat hry z vaší herní Steam knihovny přímo do TV a na ní je hrát. Za zmínku dále stojí podpori iTunes TV a AirPlay či 20W reproduktory. 

Největší zbraní The Frame je však bezesporu její design v kombinaci s využitelností Art Modu. Jedná se totiž de facto o dvě zařízení v jednom. Dívat se na The Frame můžeme jako na televizi, ale také jako na krásný designový doplněk do domu či bytu, na který se dají promítat umělecká díla z předních světových galerií. Televize se tak rázem změní na obraz, který interiér ozvláštní. Této přeměně mohou dopomoci i speciální  vyměnitelné rámečky, po jejichž nainstalování byste na první pohled prakticky nepoznali, že se nejedná o obraz, nýbrž o televizi. 

K obrazům, které lze na vypnutou televizi promítat, má uživatel zcela neomezený přístup přes Samsung Art Store. Zde dostupné umělecké sbírky jsou neuvěřitelně rozmanité a uživatelům tak dávají nepřeberné možnosti výběru obsahu svého “obrazu”. Ten navíc bude zobrazován vždy v té nejvyšší možné kvalitě a vy si jej tak budete moci vychutnat skutečně naplno a to jak při postavení na klasický televizní stolek, tak při postavení na designový stojan či pověšení na zeď. Fantazii se tu zkrátka meze nekladou. 

12

Dnes nejčtenější

.