Zavřít reklamu

Samsung The Frame: Televize s uměleckým duchem

Komerční sdělení: Televize jsou v mnoha domech či bytech jejich nepřehlédnutelným středobodem. Ne vždy je však jejich nepřehlédnutelnost v interiéru vítaná, jelikož jeho design naruší. Na trhu ale najdete i televize, které se mohou stát pro byt či dům elegantním interiérovým doplňkem sloužícím třeba jako promítací plocha pro umělecká díla z galerií. Přesně takovou televizí je i The Frame z dílny Samsungu. 

The Frame se může pochlubit perfektním 4K Ultra HD obrazem zobrazovaném přes QLED panel. Mezi další zajímavé technické specifikace pak patří Q HDR, PQI 2400, Supreme UHD Dimming či Art Mode. Televize je samozřejmě chytrá a tudíž přes ní není problém procházet internet či sledovat internetová vysílání od HBO GO? Netflixu, Voya a dalších. Hráče potěší Game Mode a především pak Steam Link umožňující streamovat hry z vaší herní Steam knihovny přímo do TV a na ní je hrát. Za zmínku dále stojí podpori iTunes TV a AirPlay či 20W reproduktory. 

Největší zbraní The Frame je však bezesporu její design v kombinaci s využitelností Art Modu. Jedná se totiž de facto o dvě zařízení v jednom. Dívat se na The Frame můžeme jako na televizi, ale také jako na krásný designový doplněk do domu či bytu, na který se dají promítat umělecká díla z předních světových galerií. Televize se tak rázem změní na obraz, který interiér ozvláštní. Této přeměně mohou dopomoci i speciální  vyměnitelné rámečky, po jejichž nainstalování byste na první pohled prakticky nepoznali, že se nejedná o obraz, nýbrž o televizi. 

K obrazům, které lze na vypnutou televizi promítat, má uživatel zcela neomezený přístup přes Samsung Art Store. Zde dostupné umělecké sbírky jsou neuvěřitelně rozmanité a uživatelům tak dávají nepřeberné možnosti výběru obsahu svého “obrazu”. Ten navíc bude zobrazován vždy v té nejvyšší možné kvalitě a vy si jej tak budete moci vychutnat skutečně naplno a to jak při postavení na klasický televizní stolek, tak při postavení na designový stojan či pověšení na zeď. Fantazii se tu zkrátka meze nekladou. 

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět