Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel pro chytrá zařízení, představuje svou nabídku ochranných skel a pouzder pro novou řadu Galaxy Note10 od Samsungu, která telefony dokonale ochrání, a přitom zachová jejich osobitý moderní design.

Koncem minulého týdne začal Samsung prodávat nové zástupce úspěšné řady Galaxy Note, a to modely Note10 a Note10+. Výrobce ochranných skel PanzerGlass je již nyní připraven a nabízí pro tyto nové vlajkové lodě nabídku příslušenství. K dispozici je například tvrzené sklo PanzerGlass Premium Case Friendly, které sahá až k hraně telefonu včetně zaoblení displeje. Samozřejmostí je pak 100% kompatibilita s originálními kryty Samsung a zároveň i s většinou krytů od výrobců třetích stran. Sklo je taktéž plně kompatibilní se zabudovanou čtečkou v displeji telefonu.

Kromě tvrzeného ochranného skla je v nabídce pro novou řadu Galaxy Note10 i unikátní pouzdro PanzerGlass ClearCase, ve kterém se prolínají špičkové ochranné vlastnosti skla PanzerGlass a měkkých ochranných TPU okrajů, které telefon chrání v případě pádu.

Tvrzená skla PanzerGlass Premium i pouzdra ClearCase jsou aktuálně již v prodeji tak, aby byla k dispozici všem čerstvým majitelům telefonů Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+. Doporučená cena tvrzeného skla PanzerGlass Premium je stanovena na 1 199 Kč a ochranný kryt PanzerGlass ClearCase je k dispozici za doporučenou cenu 899 Kč.

PanzerGlass-Samsung-Galaxy-Note10-FB

PanzerGlass-Samsung-Galaxy-Note10-FB

Dnes nejčtenější

.