Zavřít reklamu

U společnosti Samsung není nijak neobvyklým jevem, že se jednotlivé modely smartphonů začínají v rozdílných zemích světa prodávat v odlišnou dobu. V případě očekávaných modelů Galaxy A71 a Galaxy A91 by se novinek měli dočkat ze všeho nejdříve zákazníci v Indii, přičemž do Evropy by obě zařízení mohla dorazit již na jaře příštího roku. S největší pravděpodobností budou nové smartphony vybaveny operačním systémem Android 10.

O tom, že firma Samsung vynakládá nemalé úsilí na výrobu nových modelů produktové linie Galaxy A. Model Galaxy A71 nese označení SM-A715F, zatímco u modelu Galaxy A91 jde o označení SM-A915F. Redaktoři serveru GalaxyClub nedávno přišli na to, že na obou připravovaných zařízeních momentálně běží vývojářská verze operačního systému Android 10. K jejich vydání dojde s největší pravděpodobností až poté, co bude na trh uveden Samsung Galaxy S11.

Podobně tomu bylo i letos, kdy produktová linie Galaxy A vyšla s operačním systémem Android 9, ale až po vydání série Galaxy S10. Zatímco GalaxyClub píše o vydání A71 i A91 v Evropě. Server DroidShout přišel s výše uvedenou informací o tom, že Galaxy A91 nejprve spatří světlo světa v Indii, a to relativně brzy. Objevily se i zprávy o tom, že indická verze tohoto modelu je aktuálně ve stavu vývoje, ovšem s operačním systémem Android 9.

Nelze tedy vyloučit, že na některé trhy se Galaxy A91 dostane s předstihem a se starší verzí operačního systému,  zatímco zákazníci v Evropě se jí dočkají po vydání Galaxy S11 a rovnou s Androidem 10.

Samsung-Galaxy-Logo

Související články

Dnes nejčtenější

.