Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Již tento pátek otevírá Mobil Pohotovost novou prodejnu v obchodním centru Černý Most. Při té příležitosti si přichystala několik zajímavých slev a bonusů. Odnést si můžete například i Samsung Galaxy A40, A50 nebo chytré hodinky Galaxy Watch za nízkou cenu.

Zde vypíchnout A40 + A50, Galaxy Watch, další produkty dle vašeho uvážení, super je třeba reproduktor JBL Flip 4..

V pořadí již čtrnáctá prodejna Mobil Pohotovost otevře své brány poprvé v pátek 30. srpna v 9:00. V průběhu dne si pak mohou návštěvníci odnést celou řadu oblíbených produktů za nízké ceny – prodejce totiž z většiny odečte DPH. Například Galaxy A40 bude jen za 5 363 Kč (běžně za 6 490 korun) a Galaxy A50 pak za 7 430 Kč (běžně za 8 990 korun). Sleva ale padne také na chytré hodinky Galaxy Watch, které v prodejně pořídíte za 6 603 Kč (běžně 8 490 korun), nebo na koloběžku Xiaomi, jejíž cena klesne na 9 909 Kč (běžná cena 11 990 korun).

Pro zákazníky bude také připraveno kolo štěstí, kde bude možné při nákupu nad 22 tisíce korun si vytočit jednu z atraktivních cen. Prodejnu najdete v 1. patře v Centru Černý Most u eskalátorů, vedoucích ke kinu. Stavit se můžete kdykoli během dne až do 21:00, ale jelikož bude počet produktů za nižší ceny limitovaný, bude vhodné prodejnu navštívit spíše v ranních nebo dopoledních hodinách.

Přehled produktů v akci a další informace naleznete na stránkách mp.cz/cernymost a také na stránce Facebookové události.

MP nova prodejna cerny most
MP nova prodejna cerny most

Související články

Dnes nejčtenější

.