Zavřít reklamu

Nejrůznější zprávy o tom, že společnost Samsung pracuje na novém modelu smartphonu, kolují po internetu již delší dobu. Připravovaná novinka by měla být vybavena baterií s kapacitou 6000mAh. Tyto odhady tento týden potvrdil únik propagačních materiálů, na nichž je mimo jiné viditelně zvýrazněné číslo „6000“.

V materiálech si dále můžeme všimnout hashtagu #GoMonster se zvýrazněným písmenem M. Tyto indicie napovídají, že by společnost Samsung skutečně mohla chystat vydání modelu Galaxy M s 6000mAh baterií, stále se ale jedná zatím jen o spekulace. Neexistuje navíc ani stoprocentní jistota, že zmíněné propagační materiály jsou pravé.

screenshot 2019-08-27 v 17.56.17

Budeme-li pracovat s verzí, že se jedná o reálné materiály, mohly by se vztahovat buďto na verzi Galaxy M20s nebo Galaxy M30s – případně o oba modely najednou. Existující standardní verze Galaxy M20 i Galaxy M30 jsou vybavené baterií s kapacitou 5000mAh, jednalo by se tedy o vítané vylepšení.

Zmíněná 6000mAh baterie se před několika týdny objevila na uniklé fotografii, nic ale nenasvědčovalo tomu, že by mohla patřit k některé z očekávaných verzích Samsungu Galaxy M20 nebo M30. Některé zdroje se nicméně přiklánějí k tomu, že se s vyšší pravděpodobností dočkáme spíše modelu Galaxy M30s, protože ten byl již schválen Wi-Fi Alliance a podroben příslušným testům. Objevily se dokonce spekulace o tom, že by toto zařízení mělo co nevidět spatřit světlo světa v Indii. Stejně jako u všech předchozích úniků a spekulací nám ani v tomto případě nezbývá nic jiného, než se nechat překvapit.

Samsung-Galaxy-M30-Samsung
Zdroj: Samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.