Zavřít reklamu

Společnost Samsung od ledna letošního roku postupně vydala operační systém Android Pie téměř pro všechna kompatibilní zařízení. V průběhu tohoto měsíce se Android Pie dočkaly například tablety Samsung Galaxy Tab A a Tab S3 ve vybraných lokacích, tento týden došlo i na vybrané modely smartphonu Galaxy J5 z roku 2017, na některých trzích známé jako Galaxy J5 Pro. Tyto modely byly na seznamu zařízení k aktualizaci jako poslední.

Mezi prvními majiteli Samsungu Galaxy J5, kteří se aktualizace dočkali, patří uživatelé v Rusku. Do ostatních zemí a na další varianty zařízení by se aktualizace měla postupně rozšířit v průběhu následujících několika dnů, maxiálně týdnů. Jedná se o druhou a s největší pravděpodobností také o poslední aktualizaci tohoto typu pro zmíněné modely. Jejich majitelé sice na Android Pie museli čekat relativně dlouho, vzhledem k relativnímu stáří a „nízkonákladovosti“ zařízení jde ze strany společnosti Samsung o jistě chvályhodný krok.

Stejně jako u všech ostatních zařízení od Samsungu přichází i v případě Galaxy J5 Android Pie spolu s nástavbou One UI. Beta testování operačního systému Android Pie začalo již v průběhu loňského roku. Součástí tohoto operačního systému je řada užitečných a lákavých novinek, a to jak po designové, tak také po funkční stránce.

Samsung Galaxy J5 Blue 5

Související články

Dnes nejčtenější

.