Zavřít reklamu

Nejnovější vlajkové lodě Samsungu – Galaxy Note10+ a Note10 – vstupují úderem dnešního dne do prodeje. K dispozici jsou nejenom na stránkách Samsungu, ale také u mobilních operátorů a na pultech (autorizovaných) prodejců. Podle statistik z dosavadních předobjednávek telefonu, jde ze strany českých uživatelů o jeden z nejpopulárnějších telefonů za poslední roky, přičemž poptávka překvapila i samotný Samsung.

Letošní Note je poprvé nabízen ve dvou velikostech, takže se zákazníci mohou rozhodnout pro verzi, která jim vyhovuje lépe. Modely Galaxy Note10 otevírají svět zařízení Note také uživatelům, kteří požadují funkce pera S Pen a zároveň požadují menší telefon, neboť dosud nejkompaktnější Note nabízí 6,3palcový dynamický AMOLED displej. Větší Galaxy Note10+ je oproti tomu vybaven 6,8palcovým dynamickým AMOLED displejem, což je doposud největší displej, jaký řada Note nabídla.

Telefony ale samozřejmě dostaly do vínku i řadu dalších nových funkcí. Namátkou můžeme zmínit například kvalitnější displej, schopnější fotoaparát, superrychlé nabíjení či vylepšené pero S Pen. Kompletní souhrn novinek jsme už dříve uvedli v tomto článku.

Note10 a Note10+ jsou k dostání ve dvou barevných variantách Aura Glow a Aura Black. V případě menšího Note 10 je k dispozici kapacitní varianta 256 GB bez možnosti rozšíření microSD kartou (pouze verze Dual SIM) za cenu 24 999 Kč. Větší Note10+ je k dostání s 256GB úložištěm za 28 999 Kč. Od 15. září pak do nabídky přibude také model s 512GB úložištěm za 30 999 Kč. Paměť obou variant Note10+ bude navíc možné rozšířit díky hybridnímu slotu.

Samsung-Galaxy-Note10-FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější