Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad pořízením  nového televizoru a jde vám především o to, aby vám při pohledu na jeho obraz spadla brada až ke kolenům? Pak byste měli do svého užšího výběru rozhodně zařadit 8K QLED televizory od Samsungu. Ty se totiž chlubí naprosto úžasnými parametry v čele s rozlišením 7680 x 4320 pixelů, obnovovací frekvencí 120 HZ či Q HDR, které dodá obrazu potřebnou živost. 

Obraz vyrazí dech

33 milionů pixelů. Přesně tolik se jich vejde do 8K rozlišení QLED TV od Samsungu. Můžete si být tak jisti, že vám neunikne ani ten nejtitěrnější detail, který byste na  televizorech s horším rozlišení hledali jen stěží. A pozor, vysoce kvalitní obraz si budete moci díky pokročilé umělé inteligenci a perfektní hardwarové výbavě užít i v situacích, kdy do televize nebudou proudit záběry ve vysokém rozlišení. Televizor totiž dokáže obsah s nízkým rozlišením upravit tak, aby se  8K přiblížil, což ocení skutečně každý. Už žádné šmouhy, skryté detaily, zrnění či podobné rušivé elementy. Jen špičkový obraz a zvuk, který vás zkrátka pohltí. 

8K QLED TV z dílny Samsungu se chlubí skutečně velkými úhlopříčkami – konkrétně 55”,  65”, 75”, 82” a dokonce 98”. To však rozhodně neznamená, že budou v interiéru jakkoliv vyčnívat. Velmi jednoduše je totiž můžete proměnit na klasický statický obraz podobný těm, které visí například v galeriích, či jí nechat zobrazit barvu stěny, čímž se v interiéru takřka ztratí. Vidět tedy bude vždy jen ve chvílích, kdy budete vy sami chtít. 

Světla a stíny v hlavní roli

U 8K QLED TV vám nevyrazí dech jen rozlišení, ale také úchvatná hodnota svítivosti přes 3000 nitů. Díky té si tak můžete být naprosto jisti, že při velmi světlých či naopak velmi tmavých záběrech uvidíte naprosto každý detail – tedy de facto přesně to, co sami tvůrci snímku chtěli, abyste viděli. To ostatně zajistí i systém Direct Full Array Elite upravující podsvícení obrazovky pro precizně vyvážený výsledek se skutečně jasnými světly a hluboce temnými stíny. 

Nezapomíná ani na hráče

Nejen sledování filmů a seriálů je na 8K QLED televizorech od Samsungu dechberoucí. Na své si totiž přijdou díky skvělé obnovovací frekvenci, perfektnímu rozlišení a dalším vychytávkám i hráči videoher. Zejména milovníci Steamu zajisté ocení   nativní podporu Steam Linku, díky které si na ní užijete ty největší pecky ze Steamu a to bez nutnosti dalších přídavných zařízení. Zkrátka se jen připojíte a hrajete. Jak prosté. 

České milovníky vysoce kvalitního obrazu pak potěší i skutečnost, že TV podporuje DVB-T2/HEVC a tudíž není nutné kvůli příchodu tohoto formátu kupovat další set-top boxy či podobné doplňky, které zatíží vaší peněženku, ale i mnohdy zohyzdí obývací pokoj a prostor kolem televizoru. A pozor. Pokud se nyní pro pořízení QLED 8K televizoru od Samsungu rozhodnete, dostanete k němu zcela zdarma jeden z nejlepších mobilních telefonů současnosti – Samsung Galaxy S10. 

ImgW-2.ashx

Související články

Dnes nejčtenější

.