Zavřít reklamu

Společnost Samsung postupně vypouští do světa nové, dlouho očekávané produkty. V minulém týdnu jsme se dočkali tabletu Samsung Galaxy Tab S6, představení dalších novinek se očekává v souvislosti s Unpacked, naplánovanou na 7. srpna. Na ní by měla firma představit například nový Galaxy Note 10 a počítalo se také s představením hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2. Ty budou ale nakonec představeny již dva dny před akcí.

Pokud se příchodu hodinek nemůžete dočkat a před překvapením dáváte přednost nejrůznějším únikům, pak určitě věnujte pozornost galerii k tomuto článku. Na světě jsou již oficiální tiskové rendery druhé generace chytrých hodinek Galaxy Watch Active od Samsungu, relativně jasnou představu si do jisté míry můžeme udělat také o jejich funkcích. Ledacos napověděla také nedávná certifikace modelů, určených pro vystavení ve značkových prodejnách a u autorizovaných prodejců. Ta zároveň potvrdila, že od spuštění prodeje nás příliš mnoho času nedělí.

Nejnovější várka úniků je zajímavá tím, že je obohacena o snímek speciální edice hodinek. Zmíněný model nese název „Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition“. Hodinky jsou vybaveny gumovým řemínkem v černé a šedivé barvě, na kterém se skví logo značky Under Armour. To podle všeho najdete také na samotném displeji hodinek. Podle dostupných zpráv by Under Armour edice hodinek Galaxy Watch Active 2 měla být vybavena aplikací MapMyRun a jejich majitelé by dokonce měli mít automaticky možnost využít bezplatného půlročního přístupu ke zmíněné službě. Snímky Galaxy Watch Active 2 Under Armour Edition pocházejí z twitterového účtu Evan Blass a serveru Android Headlines.

Související články

Dnes nejčtenější

.