Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Když se zmíní značka Xiaomi, každý si okamžitě vybaví chytré telefony, někdo možná ještě úspěšné chytré náramky. Jenže Xiaomi už dávno prodává i zajímavější produkty, na kterých byste logo tohoto čínského giganta nečekali. Jedním z takových netradičních produktů je i Xiaomi Scooter – elektrická koloběžka, kterou lze připojit ke smartphonu a přes aplikaci Mi Home si nechat zobrazit informace o stavu koloběžky a jízdě. A právě koloběžku od Xiaomi můžete nyní na Mobil Pohotovost pořídit se slevou 5 tisíc korun a dopravou zdarma

Samotná koloběžka je pěkně zpracovaná nejenom vzhledově, ale i po stránce použitých materiálů, kde výrobce na ničem nešetřil. Koloběžka váží 12 kilogramu, ale je dobře vyvážená, tudíž se nese vcelku příjemně. Výkon motoru dosahuje 250 W a jízda tak může být poměrně svižná. Maximální rychlost 25 km/h a dojezd na jedno nabití kolem 30 kilometrů zaručují rychlou přepravu na relativně velké vzdálenosti. Navíc elektromotor je do jisté míry schopen během jízdy dobíjet baterie, takže reálně můžete najet ještě více kilometrů.

Podstatné ovládací prvky najdete na řídítkách, kde je kromě páčky s plynem, brzdy a zvonku i elegantní LED panel s tlačítkem zapnout/vypnout. Na středovém panelu navíc vidíte diody, které signalizují aktuální stav baterie. Pokud by se vám ale přesto stalo, že vám dojde „štáva“, tak koloběžku jen stačí zapojit do elektrické sítě a za pár hodin (cca. 4) máte zpět plnou kapacitu.

Odolnost IP54 zaručuje, že si Xiaomi Scooter poradí také s prachem a vodou. Díky blatníkům přežijete menší přeháňku bez vážnější újmy i vy, což vás v našich podmínkách s nepředvídatelným počasím,může klidně potkat. Lépe předvídatelný je již západ slunce, ale ani za tmy vás Xiaomi Scooter nenechá ve štychu. Disponuje totiž integrovaným LED světlem. Záda vám navíc kryje obrysové světlo, které zaručuje bezpečnost, pokud by se s vámi rozhodl někdo závodit.

Mobil Pohotovost v průběhu tohoto víkendu nabízí Xiaomi Scooter 2 jen za 9 999 Kč, což je mezi autorizovanými prodejci zdaleka nejnižší cena na českém trhu. Ke koloběžce navíc dostanete i držák na telefon a mnozí jistě uvítají, že doručení je bezplatné.

kolobezka-Xiaomi-Mi-Scooter-FB

Xiaomi Scooter:

  • Rozměry (před složením): 108 x 43 x 114 cm
  • Rozměry (složená): 108 x 43 x 49 cm
  • Hmotnost: 12 kg
  • Maximální rychlost: 25 km/h
  • Maximální dojezd: 30 km
  • Nosnost: 100 kg
  • Rozměr pneumatiky: 8,5″
  • LED osvětlení
  • Aplikace pro smartphone
  • Odolnost: IP54
kolobezka-Xiaomi-Mi-Scooter-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.