Zavřít reklamu

Tento týden se certifikace od Wi-Fi Alliance dočkaly demo modely hodinek Samsung Galaxy Watch Active 2, které budou vystaveny v maloobchodních prodejnách po celém světě. Znamená to tedy, že na hodinky opravdu nebudeme dlouho čekat. Modely s kódovým označením SM-R820X, SM-R825X, SM-R830X a SM-R835X byly certifikovány 24. července. Písmeno „X“ v označení modelu obvykle znamená, že se jedná o demoverzi, určenou pro prodejny.

Už v tuto chvíli je tedy víceméně jasné, že Samsung své Galaxy Watch Active 2 představí na Unpacked  7. srpna spolu se svým Galaxy Note 10. Zatímco demoverze získaly certifikaci teprve před pár dny, modely Galaxy Watch Active  2, které jsou určeny k prodeji, byly certifikované již letos v červnu. Samsung na hodinkách zjevně pracoval delší dobu, detaily ohledně vzhledu a funkcí jsou ale zatím stále ještě spíše tématem spekulací, analýz a odhadů. Jistou nápovědu by nicméně mohly poskytnout úniky, které se na internetu objevily před nedávnem.

O hodinkách Galaxy Watch Active  2 toho s jistotou příliš mnoho nevíme. S  největší pravděpodobností budou k dostání ve dvou velikostních variantách (40mm a 44mm), obě verze by měly být k dostání jak s Wi-Fi, tak i s LTE konektivitou. Spekuluje se také o tom, že fyzické rotující kolečko bude nahrazeno virtuálním rámečkem. Ten byl teoreticky mohl nést název Touch Bezel. Hodinky by měly být obohaceny hned o několik nových funkcí, souvisejících se zdravím – mohlo by jít například o EKG nebo funkci detekce pádu.

screenshot 2019-07-26 v 20.29.16
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.