Zavřít reklamu

Oficiální odhalení nových produktů společnosti Samsung se blíží, a je jasné, že Galaxy Note 10 nebude zdaleka jedinou novinkou. 7. srpna bude v New Yorku veřejnosti představen také tablet Samsung Galaxy Tab S6 s vlastním stylusem S-Pen. Mezi prvními o tom informoval server Android Headlines.

Na internetu se objevilo už několik uniklých fotografií očekávaného tabletu včetně fotografií, které opravdu vypadají jako oficiální tiskové rendery zařízení. Na těchto snímcích můžeme vidět například duální fotoaparát nebo čtveřici reproduktorů, všimnout si můžeme také absence klasického sluchátkového jacku. Ve fotogalerii k tomuto článku si můžete prohlédnout také stylus, který by se měl dodávat spolu s tabletem, kryt s klávesnicí a  stojánek ve stylu Microsoft Surface.

U stylusu se ale ještě na chvíli pozastavíme. Rozhodně stojí za pozornost způsob, jakým je S-Pen připevněn k tabletu. Podle zveřejněných fotografií to vypadá, že je stylus k Samsungu Galaxy Tab S6 přichycen za pomoci magnetu na pravé straně zadní části zařízení. Nechme se překvapit, zda Samsung toto umístění opravdu uplatní v praxi. Na první pohled vypadá takto umístěný stylus poměrně neprakticky, a je již od pohledu jasné, že tablet s takto přichyceným S-Pen nepůjde zrovna pohodlně položit například na stůl. Jasné není ani to, zda bude stylus disponovat Bluetooth konektivitou a funkcí bezdrátového nabíjení, je to ale velmi pravděpodobné.

Samsung Galaxy Tab S6 by měl s největší pravděpodobností mít displej s úhlopříčkou 10,5 palce a pohánět by ho měl procesor Snapdragon 855. Pod displejem by se měla nacházet čtečka otisků prstů.

Samsung-Galaxy-Tab-S6-Leak-Grey-6
Zdroj

Související články

Dnes nejčtenější

.