Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Powerbanky nejsou v dnešní době ničím, z čeho byste si zřejmě takříkajíc sedli na zadek. Ta, kterou právě představila Alza, vás na něj však posadí. Jmenuje se AlzaPower Station PS450 a s trochou nadsázky se dá označit za powerbanku na steroidech, jelikož zvládá neuvěřitelné věci. Pojďme se na ní tedy společně podívat zblízka.

První věc, která vás u powerbanky zřejmě zajímá, je její kapacita. Už ta mnohým z vás zřejmě vyrazí dech, jelikož je rovných 124 800 mAh! To jinými slovy znamená, že byste si powerbankou teoreticky dobili svůj iPhone XS z 0 % na 100 % hned 47x. Toto dělo však samozřejmě neslouží jen k nabíjení smartphonů, což ostatně potvrzuje i široký arzenál konektorů. Na powerbance totiž naleznete jeden USB-C port s PD, jeden USB-A port s QC3, dva klasické USB-A porty, dvě klasické zásuvky o maximálním příkonu 300 W, jednu autozásuvku a tři DC 5521 výstupy. S trochou nadsázky se tak dá říci, že k AlzaPower Station PS450 připojíte téměř celou vaší domácnost. Problém totiž není s méně náročnými domácími spotřebiči, počítači, tablety, smartphony či spoustou další elektroniky. To vše totiž dokáže novinky z řady AlzaPower bez problému utáhnout.

Nabíjení však není to jediné, co AlzaPower Station PS450 dokáže. Spolehnout se na ní totiž můžete i v případě chutě na poslech hudby, jelikož powerbanka disponuje kvalitním reproduktorem, který dokáže spolehlivě ozvučit váš dům či zahradu. Ve tmě pak oceníte velmi silné LED světlo, u kterého velmi snadno spustíte v případě nouze režim SOS či stroboskopu. I přes působivé vlastnosti si však zachovala nabíjecí stanice poměrně slušnou kompaktnost. Měří totiž 29 x 15,5 x 19 centimetrů a váží 5,5 kilogramů, což z ní dělá příjemného parťáka například na chatu či na kempování v přírodě. A pozor, powerbanka je navíc velmi odolná, jelikož je vyrobena z hliníku, BAS a PC Plastu.

AlzaPower Station FB

Dnes nejčtenější

.